Ласкаво просимо, трон наразі вільний
24
січня 2018 О 15:50
408
Життєва філософія Річарда Бренсона: ціль, пристрасть і любов до людей

З того часу, як він покинув школу у віці 16 років й розпочав свій власний бізнес, Річард Бренсон побудував восьми мільйонні компанії у восьми різних секторах. Нині він один з найбагатших людей у світі, статок якого оцінюють в суму 5.3 мільярди американських доларів.

Незважаючи на шалений успіх, Річард Бренсон завжди шукав шляхів для вдосконалення. Фактично, він вчився і продовжує вчитися на кожному кроці, вивчаючи бодай щось нове щодня. Одного разу життєвий урок отримав зовсім несподівано, під час поїздки у таксі, розповідає Річард у своєму блозі: «Я нещодавно був у Марокко і спілкувався з водієм таксі, котрий сказав: «Ти зробив гроші, а не гроші зробили тебе». Я подумав, що таксист висловив досить цікаву думку. Я ніколи не гнався за грішми виключно заради грошей, і я не думаю, що гроші – це найважливіше, коли розпочинаєш бізнес».

«Я заснував компанію не з ціллю заробити багато грошей, я, швидше, завжди вірив у те, що коли ти заходиш у бізнес з метою покращити продукт чи сервіс та позитивно трансформувати життя людей, тоді успіх і гроші неодмінно з’являться» – пише він.

«Ось чому підприємець завжди й постійно досліджує різні індустрії, які потребують змін і трансформацій. Зрештою, багатства недостатньо, аби мотивувати себе на успіх в бізнес-світі» – каже Річард – «натомість, ціль, пристрасть і рушійна сила приведуть тебе до фінішної прямої, але аж ніяк не гроші».

 

Бізнес повинен бути захоплюючим, веселим. Бізнес має розвивати ваші творчі здібності.

Щоб етично вести бізнес, потрібно брати до уваги той вплив, який він здійснює на інших.

Можливості в бізнесі схожі на автобуси — завжди приходить наступний.

Бізнес — це просто ідея зробити життя інших людей кращим.

Важливо любити турбуватися про людей. Ти не станеш хорошим лідером, якщо в принципі не будеш любити людей. Тільки так ти відкриєш їхні кращі якості.

Як на мене, бізнес — це не носити костюми або тішити аукціонерів. Це бути чесним із собою, зі своїми ідеями та концентруватися на найбільш необхідному.

Моя головна мотивація? Я просто продовжую ставити перед собою задачі. Я сприймаю життя як один довжелезний університетський процес навчання, якого у мене ніколи не було. Кожного дня я дізнаюся щось нове.

За матеріалами: https://www.msn.com

 

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments