Ласкаво просимо, трон наразі вільний
27
березня 2018 О 10:03
664
Жіноча Муха vs. Чоловічий Тарган: хто кого?

Чоловіки та жінки – такі різні й не виключено, що завезені на Землю з інших планет! Щодня вони конфліктують, кохаються, миряться, знову сваряться, жартують, фліртують, бігають одне за одним то з домашнім капцем, то з мухобійкою, то з букетом квітів, то зі словами захоплення, але… так і не розуміють одне одного на 100 відсотків. У одних – таргани в голові, у інших – мухи в носі. Я вже й мовчу про пресловуті мурахи у штанях в обох!

Зазвичай, таргани у чоловічих головах мирно сплять. Хіба за винятком особливих випадків, коли вони чумляться, гасають наввипередки, влаштовують справжнісінькі тарганячі перегони, вибудовують якісь незрозумілі, підступні схеми та формули, до того ж закодовані та зашифровані так, що жодній жінці – ні брюнетці, ні блондинці – їх не зрозуміти. Жіночі ж мухи дещо інші: теж досить рухливі, подібно до дрібних мушок-дрозофілок, вони рясно плодяться, підкидаючи жінкам трильйони мільярдів геніальних ідей щодня, щохвилини! І цокотять, дзижчать, збивають з пантелику навіть самих раціональних та педантичних чоловіків. А іноді мирні мухи перетворюються на справжнісіньких кусючих злюк цеце, котрі боляче жалять, і нема від них рятунку. Куди вже там чоловічим тарганам з такими от жіночими мега-мухами тягатися!

Проте в запеклому протистоянні Жіноча Муха vs. Чоловічий Тарган ні переможців, ні переможених нема. Кожен дивиться на світ своїми очима і бачить все по-різному, по-своєму.

От, скажімо, побутовий діалог:

Він (у щирому здивуванні): О! Що це за нові туфлі? Коли купила?

Вона (скептично, випускаючи першу муху): Взагалі-то дістала з загашника, витерла пил шматою

і тепер от забуте старе, як бачиш, – нове! 

Або:

Він:   О!! Такий кулончик прикольний у тебе! Де взяла?

Вона:  Ти знущаєшся оце зараз?

Він:   Тобто????

Вона:  Це ТИ мені його подарував!! На нашу минулу річницю знайомства!!!!

Він:   Т-а-ак??! Ооо! То в мене такий гарний смак!!!

Або ще один:

Вона: Любий, яке плаття мені краще одягнути до цих золотавих босоніжок? Бірюзове? Теракотове? Кольору дикої фрезії? Чи шампань? Чи може, оце фісташкове все-таки??

Він: Ні-і-і, я думаю, що ти точно повинна одягти плаття кольору «Останнього подиху жако», ну, або хоча б кольору «Закоханої жаби». Ну, або вже, на худий кінець, плаття кольору «Стегна переляканої німфи»!

Вона: Ти знущаєшся з мене! Підло знущаєшся!!!

Він: Зовсім ні!... Слухай, а може, просто перевзуєш босоніжки і підеш в ось цій сукні?... Кхм.. а до речі, оце який колір?

Вона: По-перше, це – домашній ХАЛАТ!!! А по-друге, це халат кольору Гарібальді!!

Він: Господи! Ти нормальною мовою сказати можеш??

Вона: А чи ти сам не бачиш? Це темно-помаранчевий, з відтінком лососево-рожевого!

Картинна ситуація, що демонструє класичну спостережливість чоловіка і, як наслідок, відмінну винахідливість жінки, котра обов’язково зробить необхідні висновки з коментарів та реплік благовірного, і кожного наступного разу, як купуватиме собі дванадцяті по рахунку нові туфлі (тут читай: сукню, сумку, чоботи, золотий ланцюжок, тощо) буде впевнено стверджувати і вищипаною бровою від сорому не поведе: «Що ти, зайчику? Помилуй, їм уже сотня років!...».

І питається в задачі – хто тут винен? Логічна відповідь – ніхто. Такі різні – чоловіки і жінки. Розмовляють незрозумілими мовами, то чубляться, то любляться, і навіть кольори по-різному бачать. А жити одне без одного не можуть!

***

У якості постскриптуму для жінок: Звісно, таргани страшні й вусаті. І повзають, де не треба. І нема їм виправдання. Але ж вони свійські! Майже, можна сказати, рідні, чи що?... Живуть поряд, не так вже часто шкодять і одразу ж розбігаються по своїх кутках у випадку форс-мажорних ситуацій. Словом, майже непомітні. Як і чоловіки, люблять пиво і смачно поїсти. Хіба можна їм цим дорікнути? Тому честь і гонор май, але й чужих тарганів поважай!

У якості постскриптуму для чоловіків: Не варто закидати руки до Всесвіту і хапати себе за волосся, якщо настрій у жінки раптово змінюється, і їй несподівано дуже хочеться взяти до рук домашнього капця і зі спокійною душею й серцем пристукати вашого нахабного таргана до підлоги. Також не варто ставити риторичних запитань на кшталт: «Яка її муха вкусила?» чи «Навіщо робити з мухи слона!?». Жінка, вона – хто? Загадка! З усім її внутрішнім екзотичним міні-комплектом бестіарію (мухи-цокотухи, світської левиці, пухнастого білосніжного заюшки, ніжної киці, чи акули бізнесу). Любиш жінку – не чіпай її мух. І не буди в ній звіра! Краще приручи його, а інакше – бійся домашніх капців!       

Слава Світова
Автор:
Слава Світова
comments powered by HyperComments