Ласкаво просимо, трон наразі вільний
19
серпня 2014 О 3:03
365
Втеча до Moschino Країни Мрій

Moschino  [mos’ki:no] в перекладі… нічого не означає. Це – прізвище італійця Франко Москіно (Franco Moschino), котрий свого часу просто сколихнув ринок фешн-індустрії своїм бунтарсько-інноваційним, анти-гламурним та анти-модним підходом до одягу, стилю та дизайну. Кожна з його колекцій одягу, здавалося, відкрито висміювала та іронізувала Високу Пафосну Моду. Франко Москіно був сміливцем, і саме таким нестандартним гумористичним підходом до моди йому й вдалося завоювати свою популярність та здобути мільйони фанатів! Його відомі фрази «Модне те, що подобається!» та «До біса моду, давайте чепуритися!» червоною ниткою проходять крізь усі його колекції одягу. Втім, не тільки одягом та парфумами прославився бренд Moschino.    

У серці Мілану – італійської столиці моди та бізнесу – є готель, який гарантовано підкорить твоє дівчаче серце! Maison Moschino – ексцентрично красиве місце, де тіло може відпочити на всі 100%, а фантазія збагатитися казковими образами – тож кольорові сни у цьому готелі – All Inclusive.

Колись у далекому 1840 році неокласична будівля залізничного вокзалу відчинила свої двері для мешканців Мілану й вразила своєю красою усіх без винятку. Зараз фасад будівлі Viale Monte Grappa 12 нагадує усім нам про велич того місця, де колись закохані махали одне одному «Прощавай!» білими хусточками, роз’їжджаючись  урізнобіч на різних вагонах ретро-потягів. Всередині ж оселилася Moschino казка!

Сміливий бренд Moschino наповнив усі 4 поверхи новоспеченого готелю Maison Moschino чуттєвими візуальними образами – у яскравому стилі сучасної нео-казки, мрійливої фантасма-фантазії, вражаючого сюр-реалітé. Переступаєш поріг цього місця й з’являється відчуття, наче падаєш у кролячу нору: все нижче, все глибше, все неймовірніше!

Чого тільки варті назви кімнат, запропонованих нам для поселення:

Кімнатка Аліси (Alice’s Room)

Хрррр-пшіііі-ххрррр-пшіііі (Zzzzzzzzzzzzz)

Життя – то ложе із троянд (Life is a Bed of Roses)

Люксусове Горище (Luxurious Attic)

Ліс’ок (The Forest)

Сон у обіймах бальної сукні (Sleeping in a Ballgown)

Маленька Червона Капелюшка (Little Red Riding-Hood)

Солодка кімнатка (Sweet Room)

Плющик (Ivy)

Шпалерки (Wallpaper)

Хмарки-баранці (Clouds)

Золотце (Gold)

Темно-синь (Blue)

Половинка кімнатки (Half a Room)

Стрічечка (The Ribbon)

Цікавими є й особливі пропозиції та знижки для закоханих, як от пакет послуг під назвою «Втеча до Moschino Країни Мрій» – для двох романтиків:

♥ 2 ночі у казковій кімнаті під романтичною назвою «Життя – то ложе із троянд» (Life is a Bed of Roses)

♥ Раннє заселення о 10 ранку

♥ Пізнє пакування валіз на вихід о 15:00

♥ Снідання а-ля Bouffet для 2 осіб протягом 2 днів

♥ Вільний вхід на території турецьких бань, гідромасажів та спортивних зал

Особлива 10% знижка на кращу ціну дня! При слові «ціна» орієнтуємося на дуже приблизну суму в 5-8 тис. грн за 2 ночі в готелі Maison Moschino.

Більше про готель – тут: https://plus.google.com/110340128218557669695/about?gl=ua&hl=uk

Більше про ціни та вільні номери – тут: www.booking.com

 

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments