Ласкаво просимо, трон наразі вільний
12
квітня 2018 О 16:02
405
Весна 2018: кольорові тенденції

Весна, як годиться, прийшла несподівано. Нас надто довго засипало снігами, аж раптом засяяло яскраве сонечко, стовбчики термометрів підскочили до +22 градусів і всі заспішили перевдягатися із важких курток на легенькі яскраві тренчі та пальта, на барвисті сукні та спідниці, капелюшки й темні окуляри. Від нових весняних колекцій розбігаються очі, хочеться усього й одразу, тож аби не розгубитися серед цього розмаїття "Каралєвна" пропонує вам короткий огляд модних кольорових тенденцій такої довгоочікуваної Весни-2018!

Відомий український модельєр та модний експерт Андре Тан розповів на які кольори варто звертати увагу, аби бути в тренді цього сезону. Можливо щось уже висить у вашому гардеробі й залишається лишень вдало скомбінувати кілька предметів, додати аксесуарів і ваш модний лук готовий.

1. Ультрафіолет та його відтінки, а саме: лавандовий, бузковий, насичений фіолетовий. 

2. Рожевий, сюди ж належить і пудровий, і малиновий (напр. малинова спідниця), і насичений рожевий. Ці кольри добре поєднуються із сірим та чорним.

3. Жовтий. Цей колір залишається у тренді вже другий сезон поспіль й особливо пасує брюнеткам, хоча й блондинки в ньому теж нівроку.

4. Смарагдовий. Яке красиве й мелодійне слово, який красивий та вишуканий колір! Саме цієї весни смарагдовий набув неабиякої популярності, тож подбайте, аби у вашому гардеробі було щось у цьому кольорі.

Бажаємо вам бути завжди красивими, модними, чарівливими, адже весна й існує для того, аби розбудити жінку!

 

За матеріалами: https://1plus1.ua

Фото: www.pinterest.com

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments