Ласкаво просимо, трон наразі вільний
10
вересня 2018 О 14:31
315
Творче завдання #1. Осінь, кухня, черевик...

Порожня кухня самотньо зітхнула… Ось вже який день поспіль Марина зовсім нічого не хотіла: ні готувати, ні дегустувати. Вона депресувала, щодня шморгала носом від досади й туги, бо з очей, так зрадницьки, котився смуток. За вікном багряним кольором перефарбовувала осінь стигле літо. Не лишала вона місця, й навіть згадки, про таке раптове розчаруванню,  приємний любовний клопіт та прохолодний літній бриз нових стосунків…

Кухня ностальгувала за тими прекрасними моментами, коли закохана господиня весело метушилася, фантазувала, затято випробовуючи свої кулінарні таланти, черговий раз вішаючи на гвіздок біля вікна черговий роздрукований новомодний рецепт. Її очі світилися щастям, а думки й енергетика  були тільки «про» і «для» нього… Неначе фільм про смачне кохання вона міксувала сюжет із кориці та власної ніжності, терпкий чорний шоколад поєднувала із запальною вдачею, а червоний перець та імбир витончено підкреслював її пристрасть.  Баняки, тарелі, спеції та основні інгредієнти кружляли в її руках, немов у танці, виконуючи професійно й бездоганно відведену кожному партію.

Кухня дихала самотністю…квітка в горщику волала про кількаденну спрагу, а чисто прибрана поверхня з радістю б відгукнулася на таку звичну ідею ранкової кави з рум’яними  тостами та чорничним варенням.. Ех, де ж та хімія почуттів та магія закоханості...

Зранку сонечко лагідно зазирнуло до самотніх куточків лавандової кухні, грайливо засяяло на фарфорових горнятках куплених цього  року в омріяному Парижі. Сонячні промені ковзнули на підлогу та скляну поверхню кухонного столу, де розсипаний цукор витончено заблищав міріадами своїх граней, неначе коштовний пил на прозорій поверхні життя.

Марина відкрила вікно і вдихнула свіжість нової осені! Ось вона, чарівна й довгождана! Тужливо-сонячна, бурштиново-прекрасна! Черговий день її життя має бути радісним, наповненим, яскравим і солодким . Вона сама додасть дрібку цукру до буденних справ і приготує найсмачнішу історію про власну долю. Вона знову закохалася  і знайшла натхнення – цього разу назавжди!

Я люблю тебе, моє казкове життя! Почну цієї осені змінювати себе у творчому ключі, з оригінальними рішеннями, новими поглядами, різноманітними пригодами, новими здібностями та можливостями!

Того ж дня кухня знову раділа, насолоджувалася і сповнювалася незвичними ароматами й оригінальними ідеями, а по обіді поріг її затишної оселі переступив до зойку в серці знайомий шкіряний черевик 44 розміру...

Запрошую і тебе у яскраву подорож творчості та креативності! Адже всі ми від природи творчі і для того, щоб досягти успіху необхідно лише змінити стереотипність нашого мислення, вийти за межі суворих шаблонів і дозволити собі бути креативним!

Хочеш переконатися в цьому? Дуже просто.

Маю для тебе кілька креативних вправ, які допоможуть прокачати мозок творчо і досить оригінально!

Завдання1. У тексті є кілька виділених слів, а саме: кухня, фільм, черевик, гвіздок, осінь, квітка в горщику. Моя подруга на одному з її виступів запропонувала їх об’єднати у маленьке есе, яке мало б романтичний/фантастичний/ чи інш. жанру відтінок! Саме це я й зробила, і впевнена, зможеш і ти!

 Тому, шукай натхнення, підключай уяву і яскраву фантазію і ділися тим, що в тебе вийшло! Успіхів!

Далі буде...

Наталка Скакун
Автор:
Наталка Скакун
comments powered by HyperComments