Ласкаво просимо, трон наразі вільний
07
лютого 2018 О 18:09
917
Твіґґі: символ моди від 60-х і донині

Твіґґі - тоненька тростинка, так її назвали після першої ж фотосесії, адже вона була такою делікатною, майже невагомою, усього 40 кг при зрості 169 см. Історія Твіґґі неймовірно цікава, адже дівчина стала символом цілої епохи як у моді, так і в шоу-бізнесі. На неї рівняються і досі, що вже казати про ті часи, коли усі дівчата хотіли собі стрижку Твіґґі, носили масивні окуляри і малювали подібно вії. Газета Daily Express назвала її "обличчям 66-го року", потому в її арсеналі з'явилося ще чимало нагород і не лише в якості фотомоделі. Отже, вітайте тендітну Твіґґі на Першому українодівочому сайті гарного настрою "Каралєвна"!

У юному віці Леслі дуже соромилася своєї фігури, бо була досить високою, але дуже вже худенькою. Сама вона розповідала пізніше: "Я була кумедним худим створінням, лише самі вії. А потім раптом усі почали казати мені, як це гарно. Мені здалося, що світ з'їхав з глузду!" Перш ніж стати відомою фотомоделлю дівчинка працювала у салоні краси. Вона з легкістю могла зробити зачіску та макіяж відвідувачкам, а іноді й допомагала створити цілий образ. Тоді Леслі помітив представник модельної агенції й запропонував їй співпрацю - дівчина стала "обличчям" салону відомого лондонсткого перукаря Леонардо. А потім була її перша фотосесія і саме фотограф Баррі Латеган вигадав для неї псевдонім Твіґґі. Дівчинка в короткій сукенці вигладяла на знімках неймовірно!

Твіґґі стала мегавідомою вже через рік! Її запрошували на покази, вона активно знімалася для найрізноманітніших глянцевих журналів, а її унікальний образ, точніше її макіяж, був популярним ще дуже довго. "Я завжди фарбувалася сама", - розповідає Твіґґі, - "У мене була лялька з великими віями на обох повіках. З неї я копіювала собі макіяж, приклеювала накладні вії на верхні та нижні повіки. Так я і придумала собі образ". У 1970 році, всього через чотири роки від початку блискучої кар'єри моделі, Твіґґі повідомила, що йде зі світу моди. 

Вона казала, що не хоче більше бути "вішаком для одягу" і почала рухатися в інших напрямках. Твіґґі знімалася в кіно і навіть отримала дві нагороди премії "Золотий глобус" за роль у м'юзиклі "Бойфренд", у якості співачки записала аж 21 музичний альбом, започаткувала власну лінію одягу, чим втілила свою давню мрію у життя! Крім того Твіґґі була ведучою на телебаченні, виступала в якості судді в популярному теле-шоу "Топ-модель по-американськи" в кількох сезонах. Втім, вона і досі лишається своєрідним трендсеттером, а її образи, створені ще колись, актуальні й донині. 

Приміром Твіґґі навчила усіх носити в'язані светри. Вони не лише додавали об'єму її тендітній фігурі, а й вдало контрастували з її улюбленими міні-спідницями. До слова, міні Твіґґі просто обожнювала! Вона надавала перевагу прямим, або ж А-подібним силуетам, намагалася уникати обтягуючих тканин і полюбляла яскраві кольори.

Важко повірити, але сьогодні Твіґґі 68! Втім вона й досі пречудово виглядає і навть її вага практично не змінилася. "Молодість - це не вік, а свобода духу. 20-річна людина може бути занудним стариганем, а 70-річний може випромінювати молодість і захоплення. Я познайомилася з Фредом Астером, коли йому було 72 і просто закохалася в нього! Хто-хто, а він однозначно був вільний духом" - каже Твіґґі і це чистісінька правда.

Твіґґі - це вже не просто ім'я, це цілий бренд, напрямок, епоха, спосіб самовираження, якщо хочете. Юна дівчинка, що стала успішною жінкою, багато в чому зробила себе сама. Звісно ж був щасливий випадок, але ми з вами знаємо, що випадковості не такі вже й випадкові. Наполеглива праця і бажання йти вперед привели Твіґґі до того, що вона має зараз. "Поспішайте робити те, що задумали. "Пізніше" надто часто перетворюється на "ніколи" - каже Твіґґі. До її слів варто прислухатися. Тож, вперед! До мрій!

 

У статті використано матеріали: https://uk.wikipedia.org, https://vogue.ua та https://citaty.info

Фото з ресурсу https://www.pinterest.com 

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments