Ласкаво просимо, трон наразі вільний
28
лютого 2018 О 17:34
1111
ТОП-5 весняних книжкових новинок

Календарна весна уже завтра! Сьогодні хурделило цілісінький день й намело снігу по самі кісточки, а завтра ми подивимося за вікно, усміхнемося і скажемо: «Привіт, березню! Як же ми на тебе чекали!». Дочекалися! Ще трішки й дочекаємося також барвистих і соковитих книжок, адже їх буде кілька, але кожна із них настільки самобутня й унікальна, яскрава й цікава, що ми уже склали свої списки й чекаємо, аби побігти до книгарні за чудовими весняними книжковими новинками. Отже, перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна» пропонує вам неймовірно яскраву підбірочку ТОП-5 найочікуваніших весняних книжок.

«Це зробила вона», (Видавництво «Видавництво»)

Перша ілюстрована книга про видатних українок. 120 талановитих авторів, 50 історій успіху жінок. Тих, котрі стали частинкою історії України, котрі залишили по собі слід, пам’ять, емоцію, захоплення! А ще велика кількість яскравих ілюстрацій! Книжка схожа на сонце, а ми так скучили за сонячним і справжнім, мотвиційним і яскравим. 120 сторінок про успіх, натхнення та мотивацію йти вперед, назустріч своїм мріям. Вже зовсім скоро – у березні – книжка з’явиться на полицях у книгарнях. Ми з нетерпінням чекаємо на неї і віримо, що вона подарує багато радості тим, хто читатиме її.

Шукайте на сайті Видавництва «Видавництво»

 

 

«RU», КІМ ТХЮЇ (Видавництво Анетти Антоненко)

Чи багато ви знаєте про В’єтнам? Чи їздили у далеку мандрівку, аби відкрити для себе красу тих дальніх земель і познайомитися ближче з їхніми мешканцями? Впевнені, що чули про криваву війну, впевнені, що куштували страви із в’єтнамських ресторанів, але наскільки добре знаєте тамтешніх людей? Французькою RU означає «струмочок», у переносному значенні «витікання, потік, циркуляція» (сліз, крові, грошей) (LeRoberthistorique). В’єтнамською RU означає «колискова», «колисати». І це досконала назва для цього невеликого, однак сильного роману. Кажуть, через свою поетичність, тонкий гумор і вишукану мову книжка – як ковток прохолодної джерельної води. Ми чекаємо на неї на початку весни, і це чекання для нас є дуже хвилюючим. Давайте чекати разом!

Шукайте на сайті Видавництва Анетти Антоненко

 

«СИЛА ДІВЧАТ: МАЛЕНЬКІ ІСТОРІЇ ВЕЛИКИХ ВЧИНКІВ», КАТЕРИНА БАБКІНА, МАРК ЛІВІН (#книголав)

Ще одна сонцесяйна, барвиста книжка, яку хочеться упірвати до рук і не відпускати, аж доки не буде прочитана остання сторінка! Ще один цікавий проект від творчого тандему Катерини Бабкіної та Марка Лівіна! 50 чудових історій неймовірних жінок: жінок з минулого і сучасного України, жінок, на яких хочеться рівнятися, і якими ніколи не втомлюєшся пишатися. Анлійською є такий термін HERSTORY, який апелює до слова HISTORY, мовляв, історія – справа ЙОГО рук, і це нечесно, бо ЇЇ руки теж вершать великі вчинки. Книжку «Сила дівчат» видасть #книголав, створено її за підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади та Internews.

Шукайте на сторінці #книголав

 

«ВБИВСТВО П’ЯНОЇ ПІОНЕРКИ», Сергій Оксеник (Видавництво Старого Лева)

Перше, що кидається ув очі після неймовірно красивої та стильно-соковитої палітурки, це назва книжка. Досить неоднозначна, чи не так? «Детективний роман, сповнений іронії та щемкої ностальгії» – так охарактеризувала роман Мар’яна Савка, директорка видавництва Старого Лева. Книжка обіцяє бути багатогранною, даруючи читачам запахи і звуки, впізнавані, знайомі, життєві. Ми заінтриговані – що там казати! Й полюватимемо за книжкою, а ви?

Шукайте на сторінці Видавництва «Старого Лева»

 

 

 «ЯК БУТИ ДВОМА», АЛІ СМІТ (Видавництво «Фабула»)

Чи хотіли б ви прочитати роман, удостоєний свого часу чотирьох престижних літературних премій? Роман, який було визнано книжкою року 2014 у Великій Британії? Ми – однозначно так! Дві історії про кохання і несправедливість живуть на сторінках цієї книжки, де час перетворюється на вічність, фантазія стає правдою, а знання – таїною. Алі Сміт – блискучий майстер британської прози, у романі «Як бути двома» він досліджує любов і одержимість, сексуальність і багатогранність мистецтва. Ми заінтриговані, треба лишень дочекатися 6 березня, адже саме тоді книжка має з’явитися на полицях книжкових крамниць.

Шукайте на сторінці видавництва «Фабула»

Слава Світова
Автор:
Слава Світова
comments powered by HyperComments