Ласкаво просимо, трон наразі вільний
07
липня 2017 О 14:12
296
ТОП-5 магічних книжкових новинок

Емоційна поезія, чарівливий довідник, збірка життєвих оповідок, книжкова терапія з високою концентрацією почуттів, містичний роман із нотами психологізму. Підбірка книжкових новинок  про чародійство, дива й щастя  у житті сучасної, стильної, вродливої та успішної панянки.

Як наворожити собі палке кохання, як наповнити серце любов’ю, а літо - вдалими подіями розкаже збірочка ніжно-романтичної поезії. Де черпати сили і енергію, де шукати нових вражень і як спілкуватися правильно з живою природою, зцілюватися краєвидами та запахом моря, і як повний місяць може надихнути своїм срібним цвітінням знає, Дара Корній. Щоб правильно організувати раціон для душі й тіла, щоб мотивувати себе на успіх та вдало реалізувати свої таланти й здібності, необхідно добре знати основи книжкової терапії. Суконь в житті жінки багато не буває. Серед них є різні: зручні, улюблені, святкові, доленосні. Роман про сукню – ковток магічної енергії, видиво снів та спогад далекого майбутнього… Про все по-порядку!

Катерина Бабкіна «Заговорено на любов»

Авторка має тендітний, мелодійний голос, який проникає у найтонші закутки душі. Її поезію хочеться слухати, заплющивши очі, відчувати творчість кожною клітинкою тіла. У кожному рядочку ти знаходиш для себе рідні, знайомі до болю слова. Знаходиш квіти, що зів’яли від кохання, якого не було, а тільки видиво, тільки натяк, літній вітер чи холодний спогад. Місцями бачиш свою мрію, що пташкою б’ється у твою шибку осіннього ранку. А інколи відчуваєш присмак солодкої, теплої груші, що зрощена сонячним промінням та Божою ласкою. З ніжністю та легким щемом читаєш кожну сторінку збірочки і знаходиш молитви до неба і запрошення щастя у свою долю, щирі зізнання й сміливі пориви душі, що так влучно, чітко й щиро закодовані у поезії Катерини Бабкіної. Закодовані на щастя! Заговорені на любов!

Дара Корній «Чарівні істоти української міфології. Духи природи»

Книга чарівлива! Тема обрана для її написання, стиль та творче наповнення унікальні й неповторні, магічні і водночас правдиві. От хіба можна сумніватися у правдивості кожного рядочку, зважаючи на те, що історії, описані у цьому неймовірному виданні глибоко, корінням дерев, торкається кожної української праслов’янської долі людської. Неможливо не захопитися читанням і сторінка за сторінкою пірнути у цікаву, незвичайну міфологію. Поринути у світ незвіданого, у світ наших пращурів, де дива й чари даються зовсім реальними, а життєві істини просто й легко постулюються талановитою  золотою письменницею України, Дарою Корній.

Гортаючи сторінки, читаючи захопливі історії відчуваєш себе лісовою мешканкою, де всі трави і дерева, ягоди, квіти, комахи і тварини оживають, шепочуться, звертаються до тебе, вчать людської мудрості, а якась вища сила подихом вітру дарує тобі крила.

Книга читається на одному диханні, лишаючи по собі приємний, солодкий післясмак прогулянкою надрами землі, відчуття наповнення від сил природи та розуміння того, що багато чого залежить від нашого мислення, віри у майбутнє, любові, що живе в кожному серці. Ти  відкриєш  у собі дослідницю, неймовірну жагу пізнання, бо речі про які пише Дара Корній у своєму чарівному довіднику трапляються у житті кожного, от тільки розгледіти і повірити у дива може світла душа, сповнена любові!

Дара Корній «Місячне насіння»

Все починається з любові! Хороший твір, шедевр, намальований життям, стосунки, страва, пісня, ранкове небо з теплими відтінками рожевих мрій, зорі й місяць, нове життя. Все починається з любові! І які б почуття й переживання не йшли поряд із нею, не куйовдилися, не збиралися у серці темними хмарами холодного, грозового дощу, любов завжди і ліки, й порятунок, і щастя, й сонячне проміння, вказівник правильного напрямку.

Дара Корній дуже влучно розпочинає свою збірку оповідань із притчі про любов, уособленням якої є жінка. Про любов, яка надихає та дарує вир кольорового, феєричного, наповненого, яскравого життя.

Кожне оповідання, кожна історія – це насолода для душі, де панує любов, де квітнуть білі троянди і дорога у вирій, що стелиться ген за небосхил. У кожному слові натхнення, аромат квітів,  що невідомо звідки ллється з далеких спогадів. Ніжність, дива, молитви до неба.. Все те, у що важко повірити, але так легко зустріти у житті кожного.

«Диво таке – зростити місяць!», - пише Дара Корній.

Читаючи її збірку «Місячне насіння», ти знайдеш чарівні місячні зернини, що проростуть в душі веселкою ароматного килиму квітів, веселкою почуттів, якими так легко уквітчати долю на добро!

Ірина Мацко «Мигдаль для серця»

Книжкова терапія для тих, хто відчуває виснаження душі та спрагу серця, кому необхідно сповнити запаси віри у дива та сили для прийдешніх змін. Інструкцію для корисного читання та показання для вживання за необхідності можна знайти на сторінках цілющої, смачної книги, на початку кожної історії-страви. Мигдаль – рослина теплолюбива, тому щоб розкрити його корисні й цілющі властивості потрібно під час читання історій насолоджуватися духмяним чаєм зі смаком літніх фруктів та пригорщею ніжних пелюсток чайної троянди чи волошок. Як мигдаль сповнений вітамінами та мікроелементами, що зміцнюють здоров’я людини так і мигдалева терапія Ірини Мацко сповнює душу сонячним теплом та стимулює хороший настрій. У її арсеналі терапії словом є ще й інші унікальні друковані засоби-видання, такі як «Імбир для душі» й «Шпинат для мозку». Вони надихають до творчості, стимулюють позитивні думки, запускають механізм оптимістичного мислення та наповнюють життєвою мудрістю, діляться досвідом.

Чудові смачні страви-історії від Ірини Мацко – це таємничі компоненти вашого щасливого, яскравого життя, легкого польоту мрій і швидкого здійснення заповітних бажань. РЕЦЕПТ ВДАЛОГО ДНЯ: мигдаль, імбир, шпинат – для серця, душі й тіла – у рівних пропорціях. Запорука успіху!

Креативна подача історій, притч та казок «Мигдалю для душі», як ліків від поганого настрою чи невдалого дня, зобов’язують кожного мати їх у своїй домашній аптечці звичаїв та традицій.

Алла Рогашко «Її сукня»

«Передбачити минуле, згадати майбутнє, станцювати любов….»

Неймовірний роман на межі між дійсністю та світом сновидінь та підсвідомості. «У ньому – безліч моїх власних почуттів, емоцій, хвилювань, пошуки відповідей на питання, котрі так і лишилися без відповідей» - пише сама авторка про свій такий омріяний і нестерпно бажаний твір.

Неймовірні пригоди героїні, які важко пояснити здоровим глуздом обертаються для неї родинною таємницею, яка відкриє абсолютно нові грані її життя. Неймовірна жага творити, жити, дихати на повні груди. Подорожувати, помічати дрібниці і тішитися ними, боротися зі страхами.. Всьому свій час у житті, але так хочеться здійснити всі мрії, плани, задуми й події.

Коли віриш у долю, коли вмієш читати знаки, помічаєш дрібнички-вказівки, коли дослухаєшся своєї інтуїції помічаєш навколо себе казку і життя перетворюється у цікаву круговерть. 

Сновидіння – це королівська дорога в несвідоме, як колись говорив Фрейд. Що цікавого й неймовірного відбулося у романі «Її сукня», яку владу над людиною мають речі і сни, а також хто він, несподіваний подорожній у житті романтичної панянки? 

Читайте книжки, дорогі панянки! У книжках - цілий незвіданий світ! Часом, він бентежить, поглинає, веселить, викликає найрізноманітніші емоції, а часом, заспокоює і дарує надію, або віру в хеппі-енд. Мабуть, саме тому ми так любимо книжки! Мабуть, саме тому читаємо і будемо продовжувати читати!

Наталка Скакун
Автор:
Наталка Скакун
comments powered by HyperComments