Ласкаво просимо, трон наразі вільний
23
березня 2019 О 13:36
331
ТОП-5 книг про стосунки чоловіків та жінок

Тема стосунків між чоловіками та жінками ніколи не припиняє бути актуальною. Чоловіки говорять про те, що думки представниць прекрасної половини людства – незрозумілі та непередбачувані. У свою чергу, жінки підкреслюють чоловічу скритність та беземоційність, яка не дає всім зрозуміти, що коїться у них в голові. Ці незрозумілості породжують сварки, конфлікти та суперечки. Сьогодні ми представимо твоїй увазі книги, які навчать розуміти і приймати особливості протилежної статі.

1. Джон Грей «Чоловіки з Марсу, жінки з Венери»

Скоріше за все, ти вже не раз чула про неї, адже це безумовний бестселер серед усіх читачів, яких цікавить психологія стосунків. Книга відомого американського письменника Джона Грея, яку світ побачив у 1993 році, була перекладена майже на 40 мов світу, а її тираж був більше, аніж 10 мільйонів екземплярів. Автор присвятив її своїй дружині – Бонні Грей, яка, за його словами, допомогла йому стати чуйним та розуміючим. «Чоловіки з Марсу, жінки з Венери» – дорогоцінне джерело відповідей на найпопулярніші питанні, які хвилюють кожного. Користуючись порадами автора, ти зможеш привернути увагу свого обранця, побудувати надійні стосунки та стати ідеальним партнером на все життя.

2. Шеррі Аргов «Чоловіки люблять стерв. Посібник для дуже хороших жінок»

Так багато намагаєшся зробити для стосунків, але всі старання дають тільки протилежний ефект? Почала помічати, що партнер став холодно до тебе ставитися? А від попереднього кохання і пристрасті не залишилося і сліду? Може ти просто надто ідеальна? У своїй книзі Шеррі Аргов відкриє секрет, як залишатися жінкою мрії та будувати стосунки за власним сценарієм. Письменниця підкреслює, щоб читачі не сприймали слово «стерва» занадто буквально, адже до всього треба ставитися з гумором, навіть до себе і власних стосунків. Усі, хто ознайомилися з «Чоловіки люблять стерв» говорять про те, що книга читається на одному диханні, а поради автора корисні для кожної.

3. Стів Харві «Ви нічого не знаєте про чоловіків»

Це не просто книга. «Ви нічого не знаєте про чоловіків» – це своєрідна сповідь автора. Його перша робота «Роби як жінка, думай як чоловік» зробила справжній фурор у 2010 році, і він вирішив продовжити писати про стосунки статей. У даній книзі Стів Харві розкриває секрети чоловіків: як вони бачать сім’ю, як з ними домовитися, і в чому бачить щастя сильна половина людства. Хочеш зрозуміти свого молодого чоловіка – скоріше починай читати цю книгу!

4. Бель де Жур «Гід по чоловікам»

Ви не повірите, але авторка цієї книги – найвідоміша дівчина за викликом. Вона отримала свою популярність завдяки блогу, а потім і взагалі почала писати справжні бестселери. Ти можеш запитати: чому ж може навчити представниця «найдавнішої професії»? Але сама письменниця з перших сторінок дає відповідь на це питання. Вона зустрічала багатьох чоловіків і бачила їх у найрізноманітніших ситуаціях. Бель де Жур у книзі «Гід по чоловікам» ділиться своїм власним досвідом спілкування з протилежною статтю і відкрито обговорює ті аспекти стосунків, про які не прийнято говорити в суспільстві. Книга не для всіх, але щирість автора однозначно тебе підкупить.

5. Еріх Фромм «Мистецтво любити»

Книга була видана в 1956 році, але її активно читають і сьогодні. Психологу Еріху Фромму вдалося зовсім по-новому розтлумачити тему кохання і стосунків, з наукової точки зору. «Мистецтво любити» складається з 7 розділів: «Чи є кохання мистецтвом», «Теорія кохання», «Кохання – відповідь на проблему людського існування», «Любов між батьками та дітьми», «Об’єкти любові», «Любов і її розпад у сучасному суспільстві» і «Практика любові». У книзі висловлено безліч мудрих думок, а деякі сторінки змусять переосмислити значення слова «любити». Деяких читачів твір Еріха Фромма може розчарувати, адже автор говорить про те, що не всі здатні по-справжньому кохати.

Ми сподіваємося, що дані книги будуть для тебе цікавими та корисними. Приємного читання!

Ангеліна Козаренко
Автор:
Ангеліна Козаренко
comments powered by HyperComments