Ласкаво просимо, трон наразі вільний
07
вересня 2017 О 16:35
870
ТОП-3 найкращі фільми, щоб полюбити своє життя

Секстиліони важливих кроків у житті треба пройти, щоб його зрозуміти. І поки не існує пігулок, аби бути завжди щасливим, просто, по справжньому, без фальші. Але це так по-людськи, коли іноді втрачаєш віру, а в думках лише “світ повернувся до мене пікантним місцем, треба пережити”.

І ось тоді, я озираюсь та шукаю відповіді на питання зовні. Час від часу, в шалених пошуках придивляюсь довкола, фанатично гортаю книги, настирливо запитую оточуючих або ж обираю “випадковий” фільм.

Янгол-А

Хіба може янгол виглядати як довгонога білявка з цигаркою та в міні-спідниці? Звісно так, якщо це кіно від Люка Бессона! Чорно-біла стрічка наповнена іронічною філософією, любов'ю, алегоріями та незвичними перевтіленнями. Фільм весь час нагадує (невимушено, та в жартівливій формі) про велику цінність, яка зветься життям. Зі своїми складнощами, розчаруваннями, втратами, а також радістю, красою, добром, коханням.

Цитати для натхнення:

- Я впала з неба.

- Як це ти впала з неба? З літака?

- Та ні, звідти. З неба. Я там живу. Я янгол, тепер зрозуміло?

 

- Що ти бачиш перед собою в дзеркалі? Дивись уважно.

- Ну не знаю…

- Чудово, раніше ти бачив лише лайно, а тепер його немає. Звідси висновок, ти вичистив все всередині. Тепер, треба заповнити цю пусту раковину. Не залишати ж її так.

Мирний воїн

Чи можна прожити свій вік, і, навіть, не прокинутись? Виявляється, що так буває. І тоді життя готує нам уроки зі збоченими домашніми завданнями та ускладненими рівняннями для закріплення теми. І життя ніби просить нас призупинитись, дослухатись до себе, відчути світ та інших, скуштувати його на смак.

Про це власне і стрічка. Сюжет запозичений з реального життя одного пихатого спортсмена. Олімпієць та рекордсмен Ден Міллман розповів цілому світу свою історію про силу волі, важливі пріоритети, досягнення цілі. На власному прикладі він переконав людство в головному: якщо будувати життя за покликом серця і не зупинятись після кожної поразки, все вдасться.

Цитати для натхнення:

- Я знаю більше, ніж ти думаєш.

- А думаєш ти більше, ніж знаєш. Але знання та мудрість, не одне й те саме.

 

- Люди бояться того, що всередині. Але це єдине місце, де вони можуть знайти те, що їм потрібно.

- Люди, це не їх думки. Але вони думають, що це так і це призводить їх до зневіри.

- Я не те, що я думаю?

- Звісно ні. Розум — це всього лиш рефлекторний орган. Він реагує на все підряд. Наповнює твою голову мільйонами випадкових думок кожного дня. І не одна з цих думок не розкаже тобі більше, ніж веснянка на кінці твого носу.

Клік: з пультом по життю

Часом здається, що життя складається з неважливих дрібниць без яких можна обійтись. І хоча б раз, кожен хотів увімкнути прискорений режим перемотування, уникнути всіх складнощів та одразу досягти надзвичайного успіху.

Але ж суть захована в іншому. Ранковий душ, прелюдії перед коханням, дорога на роботу, сварка з дорогою людиною, шлях до підвищення на роботі. Здається, дріб'язкові буденні речі, але хіба не вони створюють відчуття повноти протягом всього життєвого шляху?

Головний герой комедії отримав чарівний пульт, який допомагав мандрувати у часі. Та, лише, на початку прилад здався найкращим подарунком. Адже кожна хвилинка — безцінна та неповторна, кожна деталь — має своє подальше відображення. Кожен “гвинтик” складає великий механізм твого існування.

Квінтесенція стрічки проста: не дозволяй думкам про феєричний результат, затуманювати розум та насолоджуйся тим, що є зараз.

Цитати для натхнення:

- Що буде з будиночком на дереві, тато? Ти його коли-небудь добудуєш? Він вже 2 місяці чекає.

- Добре. Але у мене дуже багато справ на роботі. Ось буде час і займусь будиночком. Обіцяю. Потерпіть.

 

- Я співчуваю, що ваш тато помер. Я зовсім не хотів його забирати.

- Тобто, забирати?

- Я янгол.

- Я думав янголи оберігають людей.

- Я янгол смерті. Ваш тато... прийшов час.

 

Пам'ятай, в житті не буває випадковостей. Все, що відбувається — знадобиться. Працюй над собою. Пізнавай себе. Дозволь собі бути. Обирай себе та будь щасливою.

Настася Князева
Автор:
Настася Князева
comments powered by HyperComments