Ласкаво просимо, трон наразі вільний
26
січня 2019 О 8:43
329
Тетяна Черевань. Українка і Людина Світу

Її ім’я Тетяна. Вона художниця, яка малює світ. Світ, сповнений насиченими емоціями, кольоровою палітрою, виром почуттів та міріадою переживань. Світ, у якому є кохання та доля самобутньої жінки, яка досягає власного щастя, яка керує своєю долею, насолоджується життям, завдяки своїй легкості, цілісності, самобутності та унікальності. ЇЇ творчість глибока й натхненна. Її творчість – це світ,у якому вона живе. Талановита художниця, мисткиня душевного світу Тетяна Черевань на Першому українодівочому сайті гарного настрою «Каралєвна»!

Пані Тетяно, який він – Шлях Митця? Важкий і тернистий чи Вільний політ генія…

Бути художником - то мати дивовижний дар - бачити світ та людей інакше. У кожного свій шлях. Те, що одному дається легко, іншому складно. Хтось зупиняється на пів дорозі й не бачить як йти далі, інший прокладає свій шлях сам. Це великий труд - відчувати, віддавати енергію людям через свої роботи.

В наш час – великої швидкості, треба бути цікавим саме сьогодні, але при цьому відчувати та думати, що буде завтра. При цьому треба вміти бути чесним перед собою, розставляти пріоритети: чи бути самому й досягти мети стати найвідомішим у Світі, чи бути з родиною та віддавати більшу частинку себе, своєї любовісвоїй Родині. Або ж навчитись поєднувати це /щиро всміхається/.

В чому магія Вашого ранку, пані Тетяно?

Ранки… Я рада, що я мандрівниця і що ранки в мене бувають різними.Коли Михайлик, мій син, вчиться, ті у кого є дітки розуміють: школа – то є класичний ранок. Підйом по будильнику, з напівсонними очима відкриваєш холодильник та готуєш сніданок для Родини. Зазвичай це вівсянка з фруктами чи омлет з помідорами, або сир з родзинками)))

У вихідні ж я тішу свою родину млинцями з начинкою, чи оладками з яблуками. В далеких, зимових мандрівках до Азії все трішки змінюється, уповільнюється час. Він стає ніби довший на плюс 4 години. Сніданок ніби той самий, але з дивними фруктами, або взагалі – смажені солоні банани. У нас в родині немає пріоритету хто готує: готує той хто відчуває, що він хоче це робити. От млинці та оладки печу лише я, а все інше ми робимо разом з коханим.

Чи пам’ятаєте з яким настроєм була написана Ваша перша картина? Яка історія Вашої крайньої роботи?

Мої перші роботи купувала моя мама. Це насправді дозволило мені зрозуміти, що все має свою ціну, що те, що я роблю є праця, за яку можна отримувати гроші.

Одна з перших робіт – це маленькі чотири квітки кали, як образ родини: мати, батько та двоє дітей. Всі однакові — всі між собою рівні. Лише одна квітка трішки вище за інших. Цю роботу, згодом, я зробила великого розміру і в 2008 році вона разом з роботами інших художників виставлялась в масштабній виставці АРТ Київ 2008. Зараз вона є в особистій колекції колекціонера з України.

Остання робота, яку я створила в Україні це диптих Адам і Єва. Вона намальована олівцем та має фактурне тло на 1,5-метровому полотні. Це люди нашого часу. Вони не несуть канонів краси, які всі звикли розуміти. Вони красиві для мене особисто, тому що кожна людина за своєю природою особлива. Я не підбирала моделей – це  вийшло випадково. Оголені вони (Ми) вже мають знання, але переросли ту грань сорому, і насолоджуються життям. 

Позаду Жінки великий портал – велике  коло, яке символізує яйцеклітину. Зі сторони Адама йдуть об‘ємні хвилі, які рухаються у напрямку Єви. В кожному з нас живе частинка Адама і Єви і кожний з нас є продовженням давньої історії.  Але останньою робота, сподіваюся, буде років через 50! Маю надію(посміхається)!  Адже маю дуже впертий характер та наполегливість. Тож думаю, буду працювати до останнього подиху, бо це моє Життя)) 

Хтось ставить хрест, щоб забути, хтось малює троянди, щоб пам’ятати; я не закреслюю, а пишу лінію та відпускаю її..

Ряд коротких запитань: необхідно продовжити так, як відчуваєте!

  • Найкращий подарунок в моєму житті - ..

Найкращій подарунок в моєму житті, це і є Життя. Моє життя, яким я живу. Життя дітей, яких я народила. Я щаслива, що я мама. Я ніколи не очікувала від життя чогось особливого, не мріяла про мандри на край світу. Вірила і вірю в кохання

  • Якби я не була художницею, я б стала…

Я завжди малювала. В дитинстві я була не слухняною та активною дівчинкою, щоб заспокоїти мене мама завжди давала мені коробку з олівцями. І тільки тоді в домі наступала тиша. Зараз Михайлик нагадує мені мене. Я ніколи не хотіла щоб діти йшли по моїх стопах, лише за їхнім особистим бажанням це може статися. Якщо я не стала б художницею, я б була поваром чи модельєром.

  • Бути вродливою означає….

Бути вродливою, це бути особистістю. Ніякої фізичної краси не треба.

  • Mast-have для Тетяни Черевань – це…

Я дуже сильно люблю готувати – роблю це з величезним задоволенням. З кожної мандрівки я привожу нове страву. Українську кухню готую, як святкову(так як на це потрібен час), але не в святкові дні. Тому що вважаю, що свято - кожного дня)

Все життя – це вибір, пошук, віра, любов та мир!

Розкажіть детальніше про гастрономічні смаки у Вашому житті

Я дуже люблю готувати. Подруги давно пропонують відкрити арт-кафе. Але кожен повинен розуміти, що для нього  значить час.  Я люблю готувати в тій мірі і стільки часу, скільки зараз витрачаю і не більше. Тайську кухню люблю за те, що вона швидка. Максимально 15 хвилин і все готово.

Найулюбленіша страва, яку я готую вдома це тайська фрадрайс з куркою та камбоджійське солодко-гостре м‘ясо з ананасами та томатами.

Пані Тетяно, яка країна чи куточок світу відображає Ваш внутрішній світ?

Зараз я на іншому куточку світу, в моїй зимовий резиденції, в казковій країні Тайланд. Тут я малюю в тиші, майже без людей. Моя майстерня знаходиться на вулиці і я малюю під спів птахів. Це надихає.

Чи є у Вас секрети здійснення своїх мрій та цілей у прийдешньому новому 2019 році?

На прийдешній рік я маю секретні плани :)

Поки не можу поділитися цим. Працюю над серією нових робіт про творення людини, про її життя, можливо про страхи та відчуття.

Про кохання від Тетяни Черевань у переддень всіх закоханих!

 Я вірю в кохання з першого погляду. Вірю в пристрасть і це дуже близькі поняття. З пристрасті починається кохання. Але справжнє викарбовується з часом. Стає міцнішим та розкриває себе. Кохання, це коли через 10 років ти відчуваєш до коханого ті ж самі почуття, як і на першому вашому побаченні. Треба бути відвертим один з одним: розповідати про свої думки, про свої бажання. Варто підтримувати один одного. Дарувати собі романтичні подорожі, де лише ви вдвох. Це завжди зміцнює відносини. Коли ви разом дивуєтесь новому й більше часу дивитесь один на одного, ніж у звичайному для вас середовищі, де ви до всього звикли. В житті набагато ціннішими є стосунки та почуття, аніж діаманти та всі подарунки світу! Кохайтеся!

"Споконвічне завдання Чоловіка пізнати й оцінити божественну Субстанцію, з якої створена Жінка. І навіть тоді, коли вона його забирає в полон, дивує і лякає залишитися з нею, наповнити світ звуками її імені. Саме тоді в очах обох спалахне Вогонь"…

Пані Тетяно, дякую Вам за цікаве інтерв’ю.

Я  і вся команда Першого українодівочого сайту гарного настрою "Каралєвна" зичимо всій Вашій родині міцного здоров’я, а Вам особисто хвилин натхнення та задоволення від життя, які втілюватимуться яскравими фарбами на полотнах усього світу. Зичимо відкривати нові горизонти та нові грані власної творчості, пропускаючи через власну призму світобачення, щиро дивувати  неймовірною грою фантазії та майстерності руки художниці!

Нехай все у вашому житті буде сповнене сонячним світлом!

Наталка Скакун
Автор:
Наталка Скакун
comments powered by HyperComments