Ласкаво просимо, трон наразі вільний
24
липня 2018 О 11:12
174
Сумка-сітка - тренд сезону!

Звісно це вже не далеко не найсвіжіша новина, але мода на торбину-сітку в якості аксесуару посіла чи не найперше місце в гардеробі модниць. Нам і досі сітка-"авоська" відгукується радянським минулим, а от європейки та американки відкрили її для себе тільки зараз і не можуть натішитися. І якщо колись у цій торбі носили виключно продукти, то нині еко-сумка набула нових рис і підкорила навіть найгламурніших осіб. Отже, як і з чим носити сумку-сітку читайте просто зараз на Першому українодівочому сайті гарного настрою "Каралєвна"!

Стилісти рекомендують носити сумку-сітку практично під будь-яке вбрання, чи то в офіс, чи то на прогулянку, чи то до книгарні, чи то на пляж тощо. Звісно ж дрібні речі до неї не покладеш, а тому сумка зазнала деяких трансформацій. Всередину торбини можна вкласти або полотняний мішечок будь-якого кольору, або ж, безпосередньо клатч чи й свою звичну сумочку. Виглядає однозначно цікаво й незвичайно!

Втім і первинне призначення сумки-сітки ніхто не відміняв. З нею можна ходити на базар і до супермаркету, туди прекрасно лягають овочі й фрукти, пакет молока чи пляшка мінеральної води і навіть квіти! А ще в сітці носять глянцеві журнали й книжки! Ну хіба ж не чудо?!

Одним словом, сумка-сітка - просто "must have" цього сезону, а зважаючи на тотальне захоплення нею, підозрюємо, що торба перекочує і до осіннього гардеробу багатьох модниць. Якщо ж ви ще не придбали собі торбинку, радимо придивитися до пропозицій різних брендів, або ж крафтових виробників на різноманітних маркетах. Зараз їх є "до кольору й до вибору", тож обрати є з чого, а якщо ви полюбляєте вінтаж - вперед до бабусиних сховків, там точно можна знайти справжню раритетну річ.

Будьте яскравими й модними!

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments