Ласкаво просимо, трон наразі вільний
26
січня 2017 О 11:47
493
Слухай серце!

Є одна проста істина: ніколи не іди проти себе. Відчуваєш? Скажи. Хочеш плакати? Плач! Хочеш сміятися? Смійся! Не души себе і свої емоції. Проживай їх, кожну! Тому що тільки так ти можеш пізнати справжнє Життя! Емоції виліплюють справжню тебе. Всі вони – твої! Ніколи не придушуй в собі своє справжнє «я».

«Іди слідом за своїм серцем, і тоді щастя піде слідом за тобою» (Майкл Лі).

Ти нікому нічого не винна. Як і ніхто нічого не винен тобі. Ти не можеш змусити когось любити тебе,і  ніхто в цілому світі не змусить тебе любити когось насильно. Можна дарувати і приймати з вдячністю. Можна прийняти рішення бути з людиною тут і зараз, бути собою.

Іноді здається, що життя ламає. І це правда. Життя насправді ламає: старі стереотипи, страхи, розбиває на друзки всі ілюзії, безжально розбиває! І буває, сидиш вся така нещасна, покинута всіма, посеред попелу і пилу, і гірко плачеш… А потім несподівано, крізь пелену сліз бачиш тоненький, несміливий зелений паросток. Він ще досить скромно, але вже майже впевнено росте і тягнеться до сонця… Так народжуєшся нова Ти.

У книзі «Бегущая с волками» автор, Кларісса Пінкола Естес каже, що жінка помирає тисячі разів, перш ніж досягне 20 років. Так і є. Життя циклічне. Щось щоразу помирає всередині нас. Треба навчитися оплакувати, відпускати і розпочинати спочатку. З чистого аркушу паперу. І завжди, завжди слухати своє серце. Тоді все у житті буде так. І тоді справжні дива почнуть з тобою траплятися.

Слава Світова
Автор:
Слава Світова
comments powered by HyperComments