Ласкаво просимо, трон наразі вільний
02
жовтня 2018 О 9:31
297
Слава Світова і цитати Ейнштейна, або 7 порад успішній особистості!

За теорією успішної, самоефективної особистості Альберта Бандури (а це такий собі Зігмунд Фрейд ХХІ століття!), одним із джерел впевненості у власних силах є соціальний приклад. Що це значить? Для найкращої самореалізації власних здібностей і талантів важливо знайти приклад такої людини, яка б надихала своїми промовами, мотивувала рухатися з місця (тупцювати, вагатися, але робити маленькі кроки до своєї мети), професійно зростала і показувала своєю діяльністю приклад саме для тебе, яка б заряджала енергією-позитивом і фонтанувала ідеями. Людину, яка досягла результату і яка є прикладом для тебе.

Альберт Ейнштейн про цінність та унікальність людини, про важливість уяви, про креативність та безмежні таланти заховані в кожному з нас!

- Тільки ті, хто здійснює абсурдні спроби, зможуть досягти неможливого

- Якщо в перший момент ідея не здається абсурдною, вона приречена!

- Уява важливіша за знання. Знання обмежені. Уява охоплює весь світ, стимулюючи прогрес…

- Коли я вивчаю себе і свій спосіб думати, я приходжу до висновку, що дар уяви і фантазії означав для мене більше, ніж будь-які здібності до абстрактного мислення

- Всі ми генії. Але якщо ви будете оцінювати рибу за її здатністю лазити по деревах, вона проживе все життя, вважаючи себе нездарою

- Якщо ви хочете змінити щось незначне у своєму житті - змініть ставлення, але якщо вам потрібні великі зміни - міняйте мислення.

- Ви народилися і це вже найбільше щастя!

Слава Світова про щоденну роботу над собою, внутрішнє зростання, самоактуалізацію та задоволення життям. Кожна її фраза, то влучний поклик до дій, то рушійна сила для тих, хто може, але вагається, хто хоче, але не має підтримки!

- Складіть собі ціну й живіть радісно монетизуючи свої знання, навички, досвід.

- Вдаваймо, доки не станемо тими, кого вдаємо! Робімо щоразу більше й більше, і з часом зможемо легко і впевнено назвати себе тими, ким давно мріяли стати.

- Ріст і розвиток. Завжди. Кожного дня. Тільки так!

- Реагуймо тільки на ту критику, за яку ми заплатили. Чесно!…аби удосконалити свою майстерність, і загалом залишить по собі приємний післясмак від діалогу й яка надихне до     подальших дій та кроків.

- Страх неможливо подолати, якщо з ним боротися або його уникати. Страх можна тільки обійняти. І тоді він відступить.

- Робити своє і рухатися туди, куди хочеться прийти. Бо коли робиш перший крок, дорога відкривається

- ...можна трішки поскиглити,  поперейматися, але рівно стільки, щоби прогнати судинами адреналін, а тоді струсити з себе усі сумніви, пограти м’язами на сонці, заплющити очі й сміливо вийти у світло софітів.

- Світ приймає кожного. І надзвичайно любить сміливців!

На календарі нова осінь – нова порція натхнення, почався новий навчальний рік і у кожного з’являється можливість розпочати новий відлік у своєму житті. Нехай кожен день буде в радість, нехай рухають вами завжди цілі, а не речі та матеріальні блага! Розвиток уяви, нові ідеї та поступові кроки й дії до своєї  мети – Новий Усвідомлений Шлях (НУШ) до свого успіху! 

 

Наталка Скакун
Автор:
Наталка Скакун
comments powered by HyperComments