Ласкаво просимо, трон наразі вільний
28
березня 2019 О 18:27
70
Секрети стилю француженок

Вони вже протягом багатьох років є незмінними музами іменитих дизайнерів. Стиль француженок – вишукано простий та елегантний, зі звичайного casual образу вони здатні зробити look, що вартий обкладинки європейського глянцю! Якщо ми зробимо експеримент і порівняємо базовий гардероб українки та дівчини з Франції, то результати точно вразять будь-кого! Ти побачиш абсолютно інший одяг, кольори та фасони. У чому ж секрет французьких диктаторок  моди? У цій статті ми тобі його і відкриємо! ;)

1.Підкреслюємо природну красу

Приїхавши до Парижу, ти ніколи не побачиш дівчат з яскравим макіяжем, неймовірною укладкою або ж з манікюром, де на кожному нігті по десять стразів. Вони за комфорт та простоту: нюдовий make-up , охайний манікюр та укладка, яку вони довірливо дозволяють зробити вранішньому вітру, поки крокують на роботу(але якщо волосся геть заважає, закладають його назад). Ось так все просто! І ніяких довгих зборів вранці, можна і поспати довше)

 2. Модне має бути комфортним

Навіщо цілий день бігати на височенних підборах, якщо можна взути трендові кросівки і почуватися зручно? Ще одне золоте правило французьких модниць каже: комфорт важливіший над усе. Ви можете спитати: «Як це? Вони що, живуть без підборів?» Відповідаємо: підбори присутні в гардеробі кожної, але щоденно француженки їх не взувають. Шалений темп життя передбачає більш зручне взуття. Варто зазначити, що в колі тих, для кого стиль – сенс життя, цінувався і цінується одяг over-size, однак дівчата завжди підкреслюють талію за допомогою ременя.

3. Одяг, що «не кричить»

В гардеробі француженки переважають білий, чорний та сірий кольори: вони роблять ставку на базові відтінки, які легко комбінуються між собою. Модниці не витрачають багато часу на те, щоб скомбінувати одяг різної кольорової гамми, надаючи перевагу спокійним, або пастельним тонам. І погодься, ця простота є неймовірно вишуканою!

4. Акцент на деталі

Щоб образ не здавався надто «сірим» та нецікавим, дівчата підкреслюють його аксесуарами. Це може бути шарф, сумка яскравого кольору, або вишукана детальна брошка. І все: ідеально довершений look та тисячі поглядів, які прикуті саме до тебе! Про модні деталі, які будуть актуальними цього року можна прочитати тут: http://www.karalevna.com.ua/articles/malenki-detali-yaki-dopovnyat-tviy-obraz-ta-zroblyat-yogo-vyshukanym

«Це що, з базовим гардеробом можна виглядати як зірка подіумів?», – запитаєш ти. Так, однозначно! Зичимо успіхів у підкоренні модних висот!)

 

Ангеліна Козаренко
Автор:
Ангеліна Козаренко
comments powered by HyperComments