Ласкаво просимо, трон наразі вільний
19
лютого 2019 О 17:12
82
Призначення – формула з багатьма невідомими

Часто прилітають питання у всі доступні месенджери та комунікатори - "Як знайти себе?", "Як дізнатись до чого у мене хист?", "Як знайти улюблену справу?"... Кожного разу в мені прокидається "великий помагатор". Хочу дістати з потаємної скриньки формулу, записану на красивому папірці і вручити її тому, хто в пошуках. Хочу допомогти, дати чітку відповідь і відпустити щасливу людину на зустріч своєму призначенню. 

Так хто може дати відповіді на ці питання? Ніхто. Жодна людина у світі окрім вас самих. Не марнуйте час мріючи, що вам скажуть "О, ти народжений, щоб стати письменником!" чи "Я бачу - ти будеш відомим на весь світ винахідником і отримаєш Нобелівську премію". А ще, не варто уявляти, що одного разу у ваші двері постукають із словами "Привіт. Ось тобі мільйон доларів. Роби з ними що заманеться, витрачай на пошуки себе".

Розчарувала вас? Хоч я і вірю у єдинорогів, але у питанні пошуку призначення маю визнати, що однозначної чудесної відповіді не існує. 

Пошук призначення - це фейк. Не потрібно шукати, адже ви насправді нічого не губили. Погляньте на це з іншого боку. Пошук базується на думці, що лише реалізуючи себе в якійсь одній сфері людина може бути щасливою, успішною та з грошима. Потрібно вперто шукати те єдине, щоб йокнуло всередині. "Знайди свою улюблену справу і тобі ніколи не доведеться працювати". Серйозно?! Тобто ті, хто віднайшов сенс життя більше не встають о 6 ранку, не поспішають на зустрічі? Їм більше немає потреби вирішувати купу робочих питань, розмовляти з невдоволеними клієнтами, сидіти вночі над фінансами? 

Привабливою є думка, що "знайти своє призначення" - це вирішення усіх життєвих питань. Що за цим лишень успіх, спарклінг вайн рікою, визнання, радість та щоденне щастя. Це міф. 

Я визначаю призначення як шлях, а не фінальну точку на карті. Ви створюєте його, реалізуєтесь як Особистість щоденно. Вибір, великі досягнення, дрібні невдачі, хоббі, захоплення, зміни в роботі, люди поруч - все це створює призначення кожного дня. Це формула з багатьма невідомими і від того стає тільки цікавішою. 

"Ну добре, припустимо так і є. А що ж робити?" - можливо саме так ви зараз подумали. Почнемо. Спробуємо все ж відкрити деякі складові формули.

По-перше, повернемось до питання «Як знайти себе?». Протягом життя робимо багато різних речей. Частина з них є важливими, багато чого нам здається неважливим. І лише ті речі, які ми визначаємо як важливі, дають нам сенс і наповнюють щастям. Давайте спробуємо змінити «В чому моє призначення?» на «Що насправді важливо для мене?» або «Що я можу робити в житті, що є дійсно важливим?». На такі питання простіше відповісти. Вони не є настільки риторичними, адже ви точно можете визначити, що у вашому житті дійсно цінуєте. І, у більшості випадків, є шанси зробити так, щоб саме цих речей (справ, подій, людей і тд) ставало більше. 

По-друге, давайте поглянемо на ваші списки цілей та досягнень. Думаю, кожна з нас створює списки бажань у форматі записів чи скетчів, а може колажів чи майндмепів. І це чудово! Вони фокусують, дають мотивацію до дії, надихають коли збиваєшся з курсу. А чи є у вас список почуттів, які хочете відчути? Наші цілі і плани – це шлях до емоцій, які ми хочемо переживати. Наприклад, власне авто дасть можливість мені почуватись вільною, незалежною, красивою, успішною. Але коли ставлю собі ціль купити авто, я чомусь ніколи не пишу що ж саме планую відчувати коли його матиму. Важливо дізнатись як ви хочете себе почувати, а далі робити те, що викликає у вас саме ці емоції. І тут я запропоную вам змінити питання з «Чого я хочу отримати?» на «Що я хочу відчувати?». Додайте до свого списку цілей відчуття. Доповніть ними колаж чи наклейте стікери у блокнот. Щоразу переглядаючи обов’язково орієнтуйся на бажані емоції. Якщо ціль не принесе їх перегляньте, внесіть зміни, доповніть і рухайтесь вперед.

Віднайдіть справді важливе і у вашій формулі призначення стане значно менше невідомих. Зрозумійте як хочете себе відчувати, досягши цілі, і це стане вірним орієнтиром у виборі того, що дійсно ваше.

Бажаю цікавих відкриттів і яскравих відповідей!

Заходьте знайомитись - https://t.me/createyourselfdaily 

Аліна Рудюк
Автор:
Аліна Рудюк
comments powered by HyperComments