Ласкаво просимо, трон наразі вільний
09
січня 2018 О 15:29
629
Про що радять мовчати? Сім мудрих підказок

Люди – істоти балакучі. Ми повсякчас прагнемо поділитися інформацією: розповісти про свої плани чи досягнення, похвалитися своїми здобутками, переказати пікантні плітки чи обмити кісточки комусь разом із колегами по роботі. Утім, є речі, які варто тримати в таємниці. Так, так, є дещо, про що варто мовчати – саме так радять робити мудреці. Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна» пропонує сім порад – читаємо, мотаємо на вус і тримаємо в таємниці.

Перше, про що треба тримати язика за зубами, як кажуть мудреці, – то про свої майбутні плани. Часом, дуже кортить, аж розпирає! Хочеться повідати усім і кожному, але не варто. Що варто зробити, так це дочекатися втілення своїх планів, а тоді уже сповіщати, кого хочете, post factum. Наші ідеї не завжди ідеальні, крім того, в них є величезна кількість слабинок, в які дуже легко вдарити й усе зруйнувати. Тому спершу зробіть, а тоді щось про це кажіть.

Друге, не варто урочисто оголошувати на увесь світ про свою благодійність. Бути скромнішими й тримати такі речі в таємниці радять мудрі люди. Блага справа – велика рідкість в цьому світі, і саме тому її слід берегти як зіницю ока. Вихвалятися – не хитра справа. Мудреці застерігають: будете хвалитися, гордість миттєво все побачить і відбере все те благо, яке прийшло в результаті цієї благодійності.

Третє, про що не рекомендують розбалакувати мудреці – це про свою аскетичність. Не варто розповідати наліво і направо про обмеження у харчуванні, сні, сексуальних відносинах і т.д. Аскеза фізична приносить користь тільки  тоді, якщо вона поєднується і з емоційною складовою, та супроводжується мовчанням. Хочете жити особливим, глибоким і наповненим життям? Так живіть ним. Пощо вам стільки світла софітів?

Четверте, про що варто помовчати – це про свою мужність і героїзм. Хтось отримує випробування зовнішні, а хтось внутрішні. Зовнішні випробування видимі, тому за них люди отримують різноманітні «нагороди». Та подолання внутрішніх випробувань (не зважаючи на те, що вони значно важчі) залишаються не поміченими, тому й нагороди за них не передбачені. І не намагайтесь ніяк це компенсувати. Кожному – свої випробування, кожному свої життєві завдання. Навчіться переосмислювати такі речі на одинці з собою.  

П’яте, про що не варто поширюватися, – це про духовні знання. Духовне знання має різні рівні і повинно розкриватися кожному тільки по досягненню ним певного рівня чистоти свідомості. Хочете сіяти розумне, добре, вічне? Хочете врятувати усіх людей і зробити їхнє життя кращим, проливши трішки істини? Прагнете роздавати безкоштовні поради? Якщо вас ніхто про це не просить, мабуть, не варто. Мудреці кажуть, що основна помилка – це бажання миттєво поділитись здобутими духовними знаннями з кимось. Але замість того, щоб принести комусь добро, заплутані балачки можуть часом когось збити з пантелику чи й навіть налякати. Тож запам’ятайте одну просту істину: просять – допомагайте порадою, а ні – краще помовчте і подумайте про своє.

Шосте, чим не варто особливо ділитися з іншими – говорити про свої домашні конфлікти і взагалі про своє сімейне життя. Запам’ятайте: чим менше ви говорите про проблеми у своїй родині, тим міцнішою і стабільнішою вона буде. Сварка – це позбавлення від негативної енергії, яка накопичилася в процесі спілкування. Але функція її саме викид усього цього негативу, і очищення вашої ментальності. Тому категорично не розповідайте про конфлікти нікому і ніколи. Розмова продовжує життя всьому, про що ви говорите, і насичує це енергією. Вашою дорогоцінною енергією. До того ж, ніхто особливо вам щиро не поспівчуває, а от позловтішатися може. Тому бережіть те, що дороге вашому серцю, і тримайте сімейні питання під сімома замками, як радість мудрі старці.

Сьоме, про що не варто говорити, – це про негарні слова, які були від когось почуті. Можна забруднити на вулиці черевики, і це легко виправити, а можна забруднити свідомість, що виправити набагато важче. І людина, яка, прийшовши додому, розповідає все, що почула дурного по дорозі чи протягом дня, нічим не відрізняється від людини, яка прийшла додому і не зняла брудне взуття. Відпускайте образи легко, не зациклюйтеся на негативному і ви побачите, як позитивно трансформується ваше життя.

За матеріалами: http://www.shodenno.com.ua

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments