Ласкаво просимо, трон наразі вільний
05
вересня 2018 О 16:05
1607
Осінь: 10 слів українською

Українська мова мелодійна, милозвучна і така солодкоголоса. Скільки неймовірно красивих та рідних епітетів можна почути саме про нашу рідну мову. Диво калинове. Солов’їна пісня. Підтвердження цього є той факт, що 1934 року на конкурсі мов у Парижі українська мова увійшла до трійки найкрасивіших і найбагатших мов світу. Пишаймося цим, спілкуймося українською, вивчаймо її, збагачуймо себе все новими й новими коштовностями найбагатшої мови! Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна» пропонує осінню підбірку красивих українських слів, що прикрасять ваше мовлення цієї осені!

Коц

Картата тепла ковдра, загорнувшись у яку можна мріяти про майбутнє та візуалізувати ідеї, доки осінній листопад господарює за вікном. Або ж… Розгорнути яскравий коц на шурхотливому осінньому листі. Розсипати з бабусиної плетінки червонобокі яблука та власноруч назбирані блискучі каштани. Вкутатися в теплий шалик та влаштувати колоритну фотосесію «Я та пані Осінь!». Ідеї вітаються! Настрій гарантується.

Цитрина

…Коли осіннє надвечір’я розіллється терпкими сутінками, а у душі крадькома защемить нездійсненне – духмяний чай з травами та скибочкою лимону зігріє руки, заспокоє душу, і вкотре ти зрозумієш, що життя завжди за тебе, для тебе і в тобі! Ідеальне поєднання чаю з цитриною гарантує ароматна м’ята та чебрець, пристрасний імбир, спокуслива кориця та свіжа полуниця.

Зичити

Бажай собі найкращого і якомога більше! Зич людям добра і любові! Зич цьому світові миру й ніжності! Адже все, що випромінюють наші думки й злітає з наших уст? обов’язково повертається. Наповнювати себе та зичити людям! Тільки зі знаком плюс! Тільки найкраще!

Періщити

Осінь!.. А за вікном шаленіє злива! Ллє, мов з відра. Періщить, падає дощ. Барабанить краплями осіннього смутку в холодну шибку. Густа мряка. Свинцева дощовиця… Сила й енергетика води незбагненна! Прикрашай свою мову та черпай силу у всіх явищах природи. Вода – вона ж мудра, як жінка. Шукає шпарини, закутки й прогалини, заповнює їх і плине далі. Змінюй і осяюй кожен день! А дощ? Нехай падає! Чистіше на душі буде!

Брунатний

Це колір Осені! Це подих осіннього вітру! Це навдивовижу таємничий дарунок ошатної та багатобарвної вродливиці Осені! Брунатний- це поєднання кольорів і станів, фактур і полотен, емоцій та особливостей сприйняття! Брунатнийприкрашає все довкола восени. Мікс смарагдових й бурштинових листочків на деревах. Це відтінок цинамону в горнятку твоєї кави з молоком. Це й багряний плющ, що в’ється хиткою стежкою вгору, ближче до осіннього вітру. Лискучі каштани на алеї, де гуляють двоє… Золоте листя, сонячне бабине літо… Брунатний – це суміш Осені й Життя! Шукай відтінки – так цікавіше!

Слоїк

Це філігранна баночка улюбленого варення чи джему, це сонячний квітковий мед чи настояний коханням ягідний конфітюр. Восени хочеться любові і тепла, слоїк ніжності та повну ложку солодкого життя! Якщо влітку ви подбали про ягідно-фруктові запаси, наварили смачного джему, полюбовно розлили його у слоїчки, прикрасили їх стрічками та барвистими наліпками, значить, ваша осінь і зима будуть солодкими.

Ковбаня

О, ця калюжа на доріжці – це ж суцільна порція радощів для будь-якої дитини. Запацьоритися чи забрьохатися по вуха, настрибатисяі побешкетувати від душі. Пускати паперові кораблики, роздивлятися химерн віддзеркалення неба. Не поспішати і не звинувачувати! Радійте від душі і дозволяйте робити це вашим дітям! Це так нудно бути суворим, серйозним, правильним дорослим! Та не забувай про…

Калюжники

Помічники та щирі піклувальники про затишок і комфорт теплих ніжок вдягнених у вовняні шкарпетки. Обирай яскраві чобітки і підкорюй дощові маршрути з посмішкою! Адже скільки тієї осені? Прогавиш всі веселощі!

Парасолька

Яскравий аксесуар твого осіннього look-у. Якщо затяжна злива не пророкує сонячного завершення дня, то нехай твоя кольорова веселка-парасолька стане запорукою позитивного, усміхненого настрою натомість Обирай оригінальні принти та малюнки і виходь на прогулянку в будь-яку погоду! Тіш себе і надихайся природою!

Бомки бити!

Релаксувати! Відпочивати! Відлежуватися! Відсипатися! Знаходити душевну рівновагу! Така закономірність природи. Пори року приходять на зміну одна одній. Є час працювати, а є час і відпочивати! Насолоджуйся осінню і шукай свої власні способи бити бомки і відновлювати енергію для майбутніх звершень!

Найновіші, найколоритніші слова ви можете знайти у нашому Тлумничку! Цікавтеся, читайте, беріть нові слова на озброєння! Успіхів!

Наталка Скакун
Автор:
Наталка Скакун
comments powered by HyperComments