Ласкаво просимо, трон наразі вільний
28
грудня 2018 О 9:33
539
Окраса свята або новорічний декор

«Та ну його к бісу цей дурний дощик і сніжинки туди ж!» – схлипувала ти, розмазуючи по обличчю сльози й ледь дихаючи через закладений ніс. «Не хочу я вашого Нового року! Не хочу ні-чо-го!» - гукала ти у відповідь на веселе «Джінгл беллс», що лунало з динаміків і мало створити святковий настрій. Але через півгодини, ти вирішила все ж завершити почате, а щоб тобі було легше й веселіше ми пропонуємо усього ПЯТЬ варіантів простого, доступного й цікавого декору! Розслабся, все буде добре!

Ялинка. Власне сама зимова красуня уже є прикрасою, втім якщо ти не хоче потім змітати голочки, які підступно засипаються під килим і у найдрібніші шпаринки, то авангардна й креативна ялинка – саме те, що тобі треба! В хід може йти все: «ксероксний» папір, картонки з-під колготок, гора книжок, та власне все, що хоч якось складається у форму ялинки.

Гірлянди – це красиво. Це дуже красиво і дуже банально! Треба придумати щось цікавіше!
Приміром ось такі ліхтарики, де мерехтить тендітне світло, дійсно оригінальні й дуже стильні! Банок, гадаємо, у тебе достатньо, нарешті для них можна знайти хоч якесь застосування.

Льодяники. Зазвичай ці солодощі з нестримним прицмокуванням поглинають однаково швидко і діти й дорослі, але зрештою з них виходить чудовий новорічно-різдвяний декор. Тож, чому б не поекспериментувати?! І головне, що після свят ними ще довго можна ласувати!

Сніжинки. У наш час суворого дефіциту снігу без сніжинок нікуди! І раз уже так сталося, то чекати від природи дарунків не варто, а тому ножиці й папір в руки – і натхненно вирізаємо сніжиночки. Якщо уроки праці зі школи вже призабулися, то дякуючи всесвітній павутині, там можна знайти багато наочних прикладів і майстер-класів. А взагалі-то, варто проявити трохи фантазії і з тебе самої вийде досить симпатична сніжиночка! ;)

Дух свята! Його не створити ніяким декором! Він має бути всередині! Вмикай різдвяну музику, співай колядки, вари глінтвейн, запрошуй друзів, роби подарунки, вдягни корону, врешті-решт і повір – Дух Свята обов’язково завітає у твій дім!

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments