Ласкаво просимо, трон наразі вільний
07
червня 2014 О 3:03
23
Одеські зустрічі. Плейбой

Я знала, що мені сподобається це місце з самого початку, ще коли я побачила скульптуру  чоловіка, який тримав на плечах хлопчика та заглядав разом із ним у вікно ресторану. Якщо навіть скульптури хотіли зайти, то хіба я мала можливість опиратися?

- Мы уже давно ВАС ждем!, - було написано на дверях. Я ж кажу, мені одразу сподобалася ця місцинка.

Маленький ресторанчик під назвою «Компот» замає перший поверх житлової багатоповерхівки, однак коли ти туди заходиш, здається ти у друзів на дачі, десь на березі моря, у сонячній, трошки смішній і дуже зручній кімнаті. Зовсім не сучасній. Зовсім. Старенькі меблі, м’які диванчики, шкіряні подушки, муслінові фіранки та велосипед у коридорі (ніби хтось із своїх щойно приїхав і навіщось притягнув його в будинок). Повсюдно – горщики з квітами. А підвіконня та численні полички заставлені пузатими банками з компотом та прозорими склянками з кубиками білого та коричневого цукру.

А запах, ммм… Був час сніданку, а що може бути краще до сніданку, аніж млинці? Золотаві млинці із найрізноманітнішими начинками.

Власне, коли я вже доїла свої млинці з яблуками та корицею і вже пила каву, прийшов він. Місцева зірка. Плейбой.

Він зайшов, сів поруч та уважно на мене подивився.

-  Привіт. І як тебе звати? – запитала я.

Він не відповів, лише підсунувся ближче. Запобігливим жестом торкнувся мої руки та сів настільки близько, що міг відчувати запах моїх парфумів. А вже наступної миті терся носом об мого носа і намагався мене поцілувати, мандруючи моїми колінами.

-  Ей, охолонь, я хочу залишитися у панчохах і, бажано, цілих.

Відсутність довіри з моєї сторони він розцінив як образу, відвернувся, усівся на інший диванчик та зробив вигляд, що взагалі мене не бачить.

-  Це хто? - запитала я у офіціантки.

-  Це – нахабний жирний кіт Толік.

-  Очевидно, це вельми щасливий жирний кіт Толік, - зауважила у відповідь.

Нахабний плейбой прижмурився та почав муркотіти.

Я допила каву, заплатила по рахунку та попросила зіркового муркуна, чи можна його сфотографувати. І хоча він все ще був ображений за мою неповагу, погодився і навіть трішки позував. Так що ви можете побачити цього героя-коханця у всій його брутальній красі.

(с) Катерина Іванова

 

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments