Ласкаво просимо, трон наразі вільний
11
грудня 2018 О 10:36
199
Новорічно-різдвяний фестиваль!

Новорічно-різдвяний Фестиваль на Броварському: свято, яке наближається! Вже дуже скоро вся країна засяє напередодні початку новорічних та різдвяних свят. Саме в цей час майже кожний мешканець нашого міста мріє приєднатись до традицій святкування Дня Св.Миколая, Різдва, Нового Року та відчути чарівний настрій.

Щоб перейняти дух Різдва достатньо лише відвідати наш Фестиваль, який стартує з 22 грудня на території Міжнародного Виставкового Центру (м. Лівобережна).

Фестиваль на Броварському – це масштабний майданчик, який включатиме багато зон для усієї сім’ї: сцену з театралізованими виставами та новорічну ялинку на відкритій площі; передноворічну Ярмарку з зоною фудкортів, сімейною зоною відпочинку та розваг, сценою, майстер-класами та багатьма розіграшами та сюрпризами всередині павільону! Окремою частиною фестивалю стане Fashion Zone, де протягом чотирьох днів проходитимуть покази дизайнерського одягу.

А найголовніше, що саме наша Ярмарка подарунків надасть можливість кожному підготуватися до Нового Року! Авторські іграшки, воскові свічки, невеличкі дерев’яні та м’які подарунки, крафтові продукти, handmade, одяг, прикраси та багато всього, що неодмінно зробить вас майстром подарунків.

Тож, заплануйте для себе: 22-25 грудня, Міжнародний Виставковий Центр на Броварському проспекті,15 (м.Лівобережна) – сімейний та святковий «Новорічно-різдвяний Фестиваль на Броварському»!

Будемо раді кожному гостю! Вхід – безкоштовний.

Деталі на сайті: monet.kiev.ua

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments