Ласкаво просимо, трон наразі вільний
30
травня 2018 О 15:07
246
Найцікавіші презентації Книжкового Арсеналу 2018!

Книжковий Арсенал - подія на яку всі книголюби, видавці й автори чекають з превеликим нетерпінням! Нарешті дочекалися - КА стартував! Як завжди - це величезні площі зі стендами видавництв, численні презентації, автограф-сесії, лекції, круглі столи, дискусії тощо. А ще - море знаменитостей у літературному світі й не тільки. Кожен знайде для себе багато цікавого, втім, аби не заблукати й не пропустити вартісних подій Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" підготував підбірку найцікавіших презентацій Книжкового Арсеналу 2018!

01 червня

Презентація книги Юлії Савостіної "Made in Ukraine: купуй, смакуй, мандруй"

Це не просто путівник, це книга-провідник, книга, що веде за руку всією Україною й відкриває її з невідомих та несподіваних боків. Над книгою працювало три співавторки: власне сама Юлія Савостіна, тревел-журналіст Лала Тарапакіна та гастрономічна дослідниця Юлія Аврора Огородник. Ми дуже рекомендуємо відвідати цю презентацію, адже переконані, що ця книга стане прекрасним подарунком не лише друзям, а й собі.

Початок о 14.00, Зал "Сфера"

02 червня 

Презентація книги Татусі Бо "Де народжуються плюшеві ведмедики"

Без дитячої книжки на Арсеналі ніяк! Ну й хіба вам самим не кортить дізнатися звідки ж беруться плюшеві ведмедики? Беріть своїх малюків і приходьте на презентацію книжки, Татуся Бо вам про все детально розповість )).

Початок об 11.00, Видавничий майданчик

Презентація-дискусія з нагоди виходу книги "Це зробила вона"

Історії жінок, що надихають, дають крила, захоплюють, доводять, що все можливо! Подібні книжки виходять закордоном, і ось, нарешті ми маємо свою - "Це зробила вона" видавництва "Видавництво". 120 талановитих авторів, серед яких відома блогерка Татуся Бо, неймовірна молода письменниця Олександра Орлова, талановита Лариса Денисенко та багато інших, представили 50 яскравих жіночих імен, що змінили світ. Чи варто мати таку книжку вдома? - Однозначно!

Початок о 18.00, Зал "Папір"

03 червня 

Презентація книги Валентини Хамайко "Солодка неділя" шрифтом Брайля

Усі любителі солоденького запрошуються у неділю на цікавезну й смачну зустріч із Валентиною Хамайко! І це буде не просто презентація кулінарної книги, це буде презентація дуже особливої книги, яку зможуть прочитати, а потім за нею й приготувати незрячі люди. Серед спеціальних гостей - Руслан Сенічкін, ведучий "Сніданку з 1+1", тож буде драйвово! 

Початок об 11.00, Зал "Орбіта"

Презентація і майстер-клас з нагоди виходу книги Ольги Фреймут "Школа пані Фреймут: Книга з етикету"

Хай там як, а це одна з найепатажніших та найочікуваніших презентацій Книжкового Арсеналу 2018! Навіть якщо ви й не плануєте купувати книгу з етикету відвідати захід варто! Пані Фреймут вельми неординарна особистість, тож цікаво які книги виходять з-під її пера. Ану ж вона невдовзі стане мега популярною письменницею. Словом. дочекайтеся і приходьте!

Початок о 15.00, Зал "Сфера"

Крім яскравих презентацій на вас чекають не менш яскраві автограф-сесії, зокрема на стенді видавництва "Брайт Стар Паблішинг"  з читачами спілкуватимуться:

01 червня  - Тетяна Белімова та Надійка Гербіш

02 червня - Олександра Орлова, Слава Світова, Міла Іванцова, Галина Ів та Ірина Тетера

 

Приємних Вам вражень, позитивних емоції та вдалих книжкових покупок!

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments