Ласкаво просимо, трон наразі вільний
22
листопада 2017 О 10:39
1114
Навіщо потрібні чоловіки?

Часом, зрозуміти чоловіка складніше, ніж вивчити за тиждень якусь іноземну мову. Нам, жінкам, здається, що вони нас просто не розуміють, не чують і зумисно ігнорують. Та чи так це насправді? Чого прагнуть чоловіки? Чого бояться і що люблять? На ці складні запитання відповідає з позиції науковця, письменника та чоловіка Януш-Леон Вишневський. Однак не сприймайте усе занадто буквально, бо ж немає жодної істини, яку не можна заперечити.

Фото: www.bloglovin.com

Чоловіки люблять влучати (самі!) в ціль. Влучити в ціль – це своєрідний, еволюційно зумовлений тест на чоловічість. Мабуть, тому, чоловіки воліють  уперто марнувати час над автомобільною мапою, замість того, щоб попросити в когось помочі.

Циніки вважають, що єдина причина, через яку біблійний Мойсей так довго водив народ Ізраїлю пустелею – його чоловіча пиха, що не дозволяла йому запитати про дорогу в жодної жінки.

Чоловікам просто хронічно бракує сексу, жінкам – того, що його супроводжує.

Чоловікам, які страждають душевно, насправді не потрібна хімія. Їм потрібна маленька таблетка, наповнена хімічно нейтральним борошном без смаку, і віра, що вона їм допоможе. Чоловіків можна переконати набагато легше, ніж жінок. Але вони мусять захотіти дослухатися до цієї брехні.

Можна довго дискутувати на тему, коли юнак перетворюється на чоловіка. На мою думку, це немає нічого спільного з віком і датою народження, вписаною у документах. Але з самим народженням має. Народженням його першої дитини…

Найрідше зраджують бідні чоловіки й партнерки багатих. Лише одна зі ста жінок, перебуваючи у зв’язку з чоловіком з багатих еліт, наважується зрадити. Безробітних чоловіків зраджує приблизно 30% партнерок. З чоловіками – зовсім інакше. Що він бідніший – то вірніший. І тут не відіграють ніякої ролі ні біологічні, ні нейрохімічні фактори. Однаковий потяг мають і жебрак, що сидить біля банку, і президент цього банку, на якого перед входом чекає лімузин. Але цей останній має набагато більше можливостей реалізуватися свою хіть.

Неправильною виявилася теза, нібито чоловіки – вроджені мисливці, які полюють, щоб утримати сім’ю. Вона була хибна на початку цивілізації, в епоху неоліту, такою й залишається тепер – у часи покоління iPod. Палеонтологи, які займаються еволюцією (самі чоловіки), підтвердили, що жінки й чоловіки разом ходили на полювання, до того ж чоловіки полювали дуже рідко або зовсім невдало.

Чоловіків лякає домінування жінки, ніж власна потенція.

Сексуальна свобода записана в чоловічих генах.

Ефект Куліджа

Походить від прізвища маловідомого в історії Сполучених Штатів Америки президента. Джон Калвін Кулідж-молодший (був при владі упродовж 1923-1929 рр.) якось з дружиною відвідав державні птахоферму. В якийсь момент дружина запитала працівника: скільки разів на день копулює півень. У відповідь почула: «Десятки разів». Дружина президента забажала, щоб цю відповідь переказали її чоловікові, що відразу й зробили. Тоді президент запитав: «Щоразу з тією самою куркою?» й, почувши: «Щоразу з іншою», наказав, щоб цю відповідь негайно переказали у жінок дружині.

Чоловіки, навіть коли вони щасливі, хай би як старалися, не зможуть цього виразити. А коли страждають, роблять усе, щоб цього не показати.

Але у фіналі (!)

Світ без чоловіків, навіть якщо й можливий, не був би добрим місцем. Надто порожній, нудний і сумний, і в ньому було б неймовірно холодною, бо чоловіки потрібні жінкам. Дуже потрібні.

 

Фото на головній сторінці: Men's fashion Blog - TheUnstitchd.com

Тетяна Крисюк
Автор:
Тетяна Крисюк
comments powered by HyperComments