Ласкаво просимо, трон наразі вільний
29
вересня 2017 О 11:14
178
Moschino Spring Collection 2018: байкерші у фатині, балерини в шипах, ходячі букети

Коли мова заходить про моду, починаєш згадувати сотні відомих імен та брендів, утім, надзвичайно яскравим і харизматичним, інноваційно-бунтарським та іронічно-харизматичним був, є і, ми впевнені, що гарантовано точно буде бренд Moschino. Сплутати його з жодним іншим нереально! Moschino [mos’ki:no] в перекладі… нічого не означає. Це – прізвище італійця Франко Москіно (Franco Moschino), котрий свого часу просто сколихнув ринок фешн-індустрії. Ще маленьким хлопчиком він мріяв стати художником, тож вступив до Академії витончених мистецтв, що в Мілані, а для того, аби оплатити собі це навчання, відпрацьовував позаштатним модним ілюстратором. Досить швидко він зрозумів, що картини відходять на задній план, а світ моди поглинає його повністю, манить за собою. І Франко починає працювати ілюстратором у Джанні Версаче, а через деякий час засновує свою компанію Moonshadow і лейбл Moschino Couture. Спочатку його захопив джинсовий одяг та одяг у стилі casual для жінок, але згодом лінія розширюється, з’являється жіноча білизна, вечірні сукні, взуття. Ще згодом – парфумерна лінія Cheap and Chic та чоловічий одяг, і звісно, ж готель Moschino Maison.

Кожна з його колекцій одягу, наче відкрито висміювала та іронізувала Високу Пафосну Моду. Франко Москіно був сміливцем, і саме таким нестандартним гумористичним підходом до моди йому й вдалося завоювати свою популярність та здобути мільйони фанатів! Його відомі фрази «Модне те, що подобається!» та «До біса моду, давайте чепуритися!» червоною ниткою проходять крізь усі його колекції одягу.

Зараз бренд Moschino продовжує вражати і дивувати увесь світ своїми витворами модного мистецтва, бо інакше одяг від цього лейблу і не назвеш! Колекція весняного одягу Moschino Spring Collection 2018 демонструє нам брутальну байкершу, витончено-колючу балерину, ходячі квіти у ріст людини, фентезійні букети, котрі проростають просто з-за коміра сукні  та з середини ботфортів моделі! Головною темою усієї колекції одягу стали маленькі поні – My Little Pony! Принти із зображенням цих милих мініатюрних коників є і на футболках, і на майках, у парі з колготками у сіточку та брутальними шипами, невагомими фатиновими спідницями та іншими витребеньками виглядає усе це досить вражаюче! Переконайтеся лиш самі!

Model: Kaia Gerber

Model: Gigi Hadid

Model: Mayowa Nicholas

Model: Lex Herl

Model: Charlotte Free

Model: Cara Taylor

Model: Anna Cleveland

Model: Bella Hadid

Model: Joan Smalls

Model: Yasmin Wijnaldum

Model: Kaia Gerber

Model: Vanessa Moody

Model: Gigi Hadid

Фото: https://www.vogue.com

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments