Ласкаво просимо, трон наразі вільний
28
грудня 2018 О 10:36
856
Мелодії для різдвяного настрою

Наближається Різдво! Уже ось-ось постукає у двері, засвітиться перша зірка, розкриються небеса і станеться справжнє диво! Щороку ми чекаємо на цю дивовижну, магічну пору з якимось дитячим трепетом і хвилюванням, із завмиранням у серці готуємося до свята і так щиро, по-справжньому віншуємо потім одне одному ЩАСТЯ, ЗДОРОВ'Я ТА РАДОСТІ! А ще, українці колядують! Колядка - то щось неймовірне, то ціле дійство, ціла історія, то суцільне добро і мудрість, а ще вона множить радість, любов і часом просто додає гарного настрою! Аби ваше Різдво було сповнене справжньої магії ми підібрали для вас п'ять чудесних різдвяних колядок та композицій! Тож, вмикайте музику і підспівуйте! Можна навіть пританцьовувати!

Тіна Кароль. Тиха ніч

Цю різдвяну пісню можна почути багатьма мовами світу, але здається, лише українською вона звучить так лагідно, так тепло і ніжно. І хто, як не мама може подарувати стільки любові своєму янголяткові... І маленькому, і великому...

Дует "Гардамани". По всьому світу

Прекрасна колядка, яка пам'ятається ще з дитячих років. Здається, що зовсім нещодавно ми бігали юрбою від хати до хати і стоячи в порозі у привітних господарів сповіщали їм про новину. Давайте спробуємо підспівати й зараз, так неначе в дитинстві! По всьому світі стала новина! З Різдвом Христовим!

Гурт "Шпилясті кобзарі". Jingle Bells.

Ну як же цьогоріч без "Шпилястих кобзарів" і без їхніх "дзвоників"?! А ці милі цуценята, ви їх бачили? Неймовірно веселий, теплий, милий відео-ролик і чудовезне виконання відомого хіта українською мовою. Ця композиція облетіла весь Світ, зуміла і розчулити, і надихнути на добрі справи і подарувати радість багатьом! Гадаємо, що добра та сміху багато не буває, тож ... Поїхали-и-и!

DZIDZIO. Старий рік минає.

Ага-а, от і до танцю схотілося! А чому б і ні, тим більше коли колядує сам DZIDZIO! Погоцати від душі й впустити Дух Різдва до хати - саме те, що треба! Не дарма ж кажуть: Веселого Вам Різдва! :) 

Виконання різних країн світу. Щедрик.

"Щедрик" - неймовірно красива й складна різдвяна композиція, що по праву вважається українською, здобула справжню всесвітню славу. Композитор Микола Леонтович написав музику до української народної щедрівки і напевно, навіть не підозрював, яка доля чекає на неї! Ця пісня використовується у численних кінофільмах та рекламі, а у листопаді 2016 року відзначалося 100-річчя з дня першого виконання "Щедрика"! Прекрасна мелодія, що нагадує передзвін, уже давно стала справжнім символом Різдва! А яке виконання вам більше до Душі - оберіть самі, прослухавши цей пісенний віночок!

Час Різдва вже не за горами, тож нехай це величне свято осяє кожну домівку, подарує мир та злагоду, любов та щиру радість і, як-то кажуть, дай Боже за рік діждати!
Христос ся рождає! Славімо Його!

 

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments