Ласкаво просимо, трон наразі вільний
23
березня 2018 О 16:50
378
Майстер-класи в Києві: перейдіть зі своїми талантами на “ти”

Знаєте, як виглядає рай для кінестетиків? Як майстерня гончаря. Спробуєте забути про стреси і виліпити вазу? А може, влаштуєте імпресіоністське “змагання” із Клодом Моне з відтворення на полотні враження від величного сходу сонця? Чи кинете виклик самому Сальвадору Далі, намалювавши загадкову картину у сюрреалістичному стилі? А як щодо власноруч розписаної футболки або сумки? Творчі майстер-класи в Києві – це ваш шанс перейти зі своїми талантами на “ти”.

Спостерігали колись за роботою натхненного майстра? Скульптора, художника, гончаря чи будь-кого, хто перетворює ремесло на справжнє мистецтво. Від таких людей йде сильна енергетика – енергетика щасливого творця. Ви можете опинитись на їхньому місці і сповна відчути її. Просто дозвольте собі спробувати – малювати, ліпити, розписувати, витинати, створювати щось нове й естетично наповнене.

Творчі майстер-класи в Києві: портали у “мистецький вимір”

Арт-студія “Ліхтарик” гостинно відчиняє двері перед усіма, хто вірить в свої приховані таланти і здібності, хто робить кроки назустріч самому собі – справжньому. І у справжніх мистецьких традиціях тут можна все – пропонуються майстер-класи з олійного живопису, гончарства, петриківського розпису, акварельного й пастельного живопису, мозаїки, книжкової ілюстрації, писанкарства і навіть кавового живопису.

Уявіть, яка насолода для справжніх кавоманів малювати собі картину у хмарині улюбленого аромату! А для яскравих індивідуалістів – носити унікальну сумку чи футболку, адже вони розписані самостійно і немає їм дублікатів. Поціновувачі традицій із насолодою візьмуться за виготовлення ляльок-мотанок, витинанок чи розпис писанок. Ті, хто вже встиг скучити за новорічними святами, поринуть в їхню атмосферу, розписуючи іграшки на ялинку. А любителі книг зможуть нарешті візуалізувати улюблених літературних героїв на майстер-класі з книжкової ілюстрації. Ну і, поза сумнівом, кожному просто необхідно спробувати себе у живописі – а раптом у вас справжній талант? Казимир Малевич теж не одразу знайшов свій стиль. І навіть якщо обрати для спроби зображення його картини “Чорний квадрат” – задоволення від процесу отримаєте гарантовано. До того ж антистресовий ефект живопису вже давно доведений науковцями.

Кожен майстер-клас – крок назустріч своєму внутрішньому творцю

Творчість – великий дар, даний людям для втілення своїх мрій. І ваші мрії не залишаться забутими, якщо ви відкриєте їм “друге дихання”, втіливши у мистецтві. Візуалізація почуттів, емоцій і бажань – могутня сила, про яку знали ще наші далекі пращури. Тому минули тисячоліття, а народні ремесла живуть і дають людям можливість прожити ще одне життя – час на те, щоб створити щось неповторне.

 

«Мені завжди подобалося, як ліхтарі ввечері осяюють дорогу пішоходам. На мій погляд, так і мистецтво – дарує своє світло на життєвому шляху кожній людині. Без цього вогника важко було б справлятися з усіма труднощами буденного життя. Родзинкою нашої студії є затишна творча атмосфера, в якій завжди приємно малювати або гончарувати. Крім того, у нас є лекції з історії мистецтв, які проходять у неформальній обстановці за філіжанкою кави. Арт-студія «Ліхатрик» існує вже 5 років. Ми є, щоб дарувати людям можливість доторкнутися до мистецтва, займатися творчістю в приємній, затишній атмосфері та відпочивати від повсякденних клопотів. Ми працюємо задля того, щоб дарувати людям позитивні враження та нові емоції від втілення дитячих мрій» - ділиться директорка арт-студії «Ліхтарик», Базилевич Світлана.

Розпочніть своє нове життя крізь призму мистецтва вже сьогодні – завітайте на творчий майстер-клас!​

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments