Ласкаво просимо, трон наразі вільний
30
жовтня 2017 О 15:19
593
Мама відомої людини. Мей Маск

Про винахідника Ілона Маска сьогодні, здається, чули всі, бо й справді, те, що він робить видається фантастикою й викликає захоплення. Втім, свої перші кроки, в прямому й у переносному сенсі, Ілон зробив завдяки своїй мамі. Тож вітайте Мей Маск – відому маму відомого винахідника!

Зовсім нещодавно світ моди сколихнула безпрецедентна новина – 69-річна модель, Мей Маск, стала обличчям модного косметичного бренду "CoverGirl". Вона сама написала у твоєму Твіттері: «Нарешті я можу зізнатися, що офіційно стала обличчям "CoverGirl"! Мої троє дітей, десятеро внуків та я, з усіх сил тримали цю новину в секреті, аж до сьогоднішнього офіційного оголошення. Хто ж знав, що після стількох років захоплення моделями "CoverGirl" я стану однією з них у віці 69-ти років! Це ще раз доводить просту істину – ніколи не здавайся!»

У 15 років Мей стала моделлю, втім просто доглядати за тілом і позувати на камеру їй було надто мало і дівчина пішла вчитися. За фахом Мей - дипломований дієтолог, вона отримала дві вищих освіти в галузі дієтології, спочатку в ПАР, а пізніше й у Канаді. Її модельна карє’ра надзвичайно тривала – близько 50 років –  погодьтеся, це вдається далеко не кожній моделі. Мей брала участь у зйомках для таких відомих журналів як New York, Elle Canada, Vogue, а ще знімалася в рекламі й навіть у музичному кліпі Beyonce.

Одним із секретів гарної форми Мей вважає правильне харчування, вона обмежує себе в солодощах, снідає зерновими кашами з сухофруктами і попри те, що не любить тренувань, все ж іноді ходить до тренажерного залу.

Про свій вік Мей Маск каже: "Я спокійно ставлюся до свого віку. Ти можеш займатися тим, чим хочеш, а не тим чим мусиш. Вмієш казати "ні". Я проводжу час так, як мені подобається: читаю лекції зі здорового способу життя в школі, де навчаються мої онуки. Святкую дні народження. Веселюся… Це найщасливіший період мого життя".

Звісно ж говорячи про Мей Маск усі озираються на її сина, Ілона. І хоча вона каже, що практично не допомагала своїм дітям, на різних етапах життя саме Мей, як мама, підтримувала їх. Коли Кімбел та Ілон заснували свою першу компанію "ZIP2" Мей вклала усі свої заощадження – а це близько 10 тис. доларів – у їхній бізнес. Зараз вона називає це своєю найкращою інвестицією. Нині Ілон Маск – мільярдер, втім Мей більше подобається коли його називають «неймовірним Ілоном Маском». - «Він не скуповує яхти та острови, він інвестує в майбутнє» - каже вона.  

Дивлячись на Мей не перестаєш дивуватися й захоплюватися, адже не схоже, щоби вона збиралася «на пенсію»! Мей Маск продовжує свою кар’єру моделі, веде мега-активний спосіб життя й постійно оновлює свій Інстаграм на радість усім підписникам! Гадаємо, Ілону Маску пощастили з такою матусею, хоче вона каже, що це їй пощастило з дітьми.

 

Використані джерела: https://www.nytimes.com, https://vogue.ua

Фото на головній сторінці: Vogue.ua

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments