Ласкаво просимо, трон наразі вільний
13
листопада 2017 О 12:02
438
Мама відомої людини. Ів Бренсон

Іветта (Ів) Хантлі Бренсон – 94-річна жінка, бо назвати її бабцею просто неможливо! Сиві кучері, у вухах сережки-перлинки, стильні штанці, блискуче почуття гумору – і це не просто мама мільярдера Річарда Бренсона, це жінка-місточок між цілими епохами, жінка, котра пройшла чимало у своєму житті, але й досі каже, що ніколи не задумується над тим, скільки їй лишилося. Сьогодні у спецпроекті «Мама відомої людини» - Ів Бренсон - неймовірна, талановита, самодостатня та щаслива!

У 14 років Ів Бренсон почала займатися балетом, а коли дівчині виповнилося 19 – розпочалася Друга світова війна. Ів завжди була любителькою пригод і навіть трохи авантюристкою, щоб хоч якось допомогти військовим вона пішла вчитися на пілота-планериста, але для цього їй довелося прикинутися хлопцем. «Я мусила так зробити, бо будучи дівчиною у мене не було жодного шансу потрапити на навчання» - розповідає Ів. Уже після війни, у віці 24 років дівчина стала стюардесою, що було рідкістю для її віку, до того ж вона не мала медичної освіти. На той час така робота була чимось подібним до виходу в Космос. Але невдовзі, красень-майор Едвард Бренсон «зняв» Ів з небес і спустив на землю – вони одружилися.

Ів ніколи не сиділа без діла, займалася родиною, була депутатом, а також працювала в сфері соціального захисту дітей. Ів завжди прагнула допомагати іншим, тому благодійність стала справою її життя. Крім того Ів є авторкою численних статей про подорожі, а також автором дитячих книг. У неї троє уже дуже дорослих дітей та одинадцятеро онуків і вона до цього часу працює у фонді, який сама ж і заснувала. Фонд Ів Бренсон спеціалізується на тому, що допомагає місцевим общинам в Марокко, а саме молодим дівчатам та жінкам. «Я закохалася в Марокко, але я й не могла собі уявити, що люди там нині живуть там само, як і сотні років тому» - каже Ів. «Дівчатка закінчують школу у віці 13 років і не мають ніяких перспектив, окрім заміжжя.» Ів вирішила допомагати таким дівчатам та жінкам, навчаючи їх робити крафтові речі на продаж, налагоджувати власний бізнес, аби здобути фінансову незалежність.

А що ж Річард Бренсон? Як мама вона завжди за нього хвилювалася, адже жага до пригод передалася синові саме від неї. Окрім бізнесу Річард захоплюється тим, що намагається побити світові рекорди і йому це періодично вдається. Приміром у 1987 році вперше в історії він перетнув Атлантичний океан на повітряній кулі, а у 1991 році перетнув і Тихий океан. У 2001 році Річард Бренсон зробив спробу облетіти всю Землю на повітряній кулі. За цією авантюрою спостерігав увесь світ, втім встановити новий рекорд Бренсону тоді не вдалося, але хто зна, можливо одного дня він все ж досягне своєї мети.
Ів Бренсон змогла дати своїм дітям багато, навчила їх бути наполегливими, впевнено йти до мети, не лінуватися і завжди залишатися собою.

Ів і досі провадить дуже активний спосіб життя, за кожної нагоди літає до Марокко, а щодо планів на майбутнє Ів висловлюється філософськи: «Хто його знає… Я не думаю про це. Давайте зустрінемося коли мені буде 100 і тоді я вам розповім, що буде далі.» 

Кілька цікавих фактів:

Ще у дитинстві у Ів виявили дислексію (нездатність оволодіти навичками читання) і ця особливість передалася її синові, Річарду Бренсону. Але це не завадило йому стати успішним бізнесменом.
Ів Хантлі Бренсон походить з родини довгожителів, її мама також прожила понад 90 років. 

Аби розивати у своїх дітей потрібні життєві навички, Ів часто вдавалася до стрес-методів. Приміром одного разу вона висадила 5-річного Річарда з машини за декілька кілометрів від дому і йому потрібно було самому дістатися домівки. Це сприяло розвитку зорової пам'яті, кмітливості й змушувало йти на контакт з незнайомими людьми, аби розпитати дорогу.

"Продовжуйте мріяти, але й не втрачайте при цьому голови. Ні від швидкоплинної слави, ні від кількості нулів на банківських рахунках" - так казала Ів своїм дітям і щось у цьому є, правда ж?

Джерела: 

www.theguardian.com

http://www.telegraph.co.uk

http://evebransonfoundation.org.uk

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments