Ласкаво просимо, трон наразі вільний
18
жовтня 2017 О 12:24
763
Любити з відкритими очима

Кохана людина не врятує вас ні від чого: і не повинна рятувати. Багато хто шукає собі пару, намагаючись таким чином вирішити свої проблеми. Вони наївно вважають, що відносини врятують їх від суму і нудьги, відсутності сенсу в житті. Вони сподіваються, що партнер заповнить собою порожняву їхнього життя. Яка ж це помилкова думка!

Коли ми обираємо собі пару, сподіваючись на подібне, зрештою, ми не зможемо уникнути ненависті до людини, котра не виправдала наших сподівань.

А потім? Потім ми шукаємо наступного партнера чи партнерку, а за ними – ще одного, потім – ще і ще… Або приймаємо рішення провести решту свого життя на самоті, нарікаючи на жорстоку долю.

Аби уникнути цього, варто розібратися з власним життям, не очікуючи, що хтось зробить це замість нас. Рекомендується також не намагатися розібратися в чужому житті, а знайти людину, з якою можна буде працювати над спільним проектом, добре проводити час, розважатися, розвиватися, але не приводити до ладу своє життя і не шукати ліків від нудьги.

Думка про те, що любов вас врятує, вирішить усі ваші проблеми і подарує відчуття щастя та впевненості здатна призвести лиш до того, що ми потрапимо у полон ілюзій. Така думка нівелює істину трансформаційну силу любові.

Відносини, які розглядаються з реальної, а не з ідеальної точки зору, відкривають нам очі на численні сторони нашої дійсності. І немає нічого більш вражаючого, ніж відчувати своє позитивне перетворення, трансформацію поруч із коханою людиною.

Замість того щоб шукати у відносинах прихисток, нам варто дозволити розбудити в собі ту частинку, яка до цього часу дрімала, і якій ми не дозволяли проявитися: здатність рухатися вперед з чітким уявленням напрямку руху, а значить, змінюватися, розвиватися.

Аби відносини двох люблячих людей процвітали, необхідно подивитися на ці відносини з іншого боку: як на можливості розширити свою свідомість, відкрити незнайомі істини і стати особистістю в повному сенсі цього слова.

Перетворившись на повноцінну дорослу людину, котра не відчуває потреби у іншій людині, аби вижити, я, без сумніву, зустріну іншу таку ж особистість, з котрою я поділюся тим, що у мене є, а вона – тим, що є у неї.

Насправді в цьому і є сенс відносин у парі: не це спасіння, а «зустріч». Або точніше і краще буде сказати, «зустрічі».

Мене з тобою

Тебе зі мною.

Мене зі мною.

Тебе з тобою.

Нас зі світом.

 

Хорхе Букай
Із книжки «Любити з відкритими очима»

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments