Ласкаво просимо, трон наразі вільний
18
листопада 2017 О 14:07
942
Любіть своїх дітей

Діти... Ними обдаровує Бог, Доля, Всесвіт - як кому більше до вподоби. Вони змінюють життя своїх батьків докорінно й безповоротно. Головне - не забувати про це і просто любити їх! 

Любіть своїх дітей

Не тому, що, не через, а просто. От просто так, бо вони вибрали вас, бо ви для них космос, та який там космос – більше, ви мільйони космосів. Любіть, бо вони вас люблять всім своїм величезним серцем, вони вас люблять усміхненими і сумними, стомленими і бадьорими, злими і добрими. Любіть своїх дітей.

Кажіть дітям, що вони важливі для вас

Не тому, що так кажуть психологи, а щоб ваші діти це знали, не для чогось, а просто. Просто так, бо вони насправді важливі. Може, не всі це розуміють, не всі бачать, але вони важливіші за всі оті зустрічі, розмови, писанину і читатину. Кажіть їм про це – вони мають знати!

Дозвольте дітям помилятиcь

Не тому, що так вони більше навчаться, не для того, щоб вони були більш самостійні. Просто – це їхнє життя, маленьке, дитяче, але їхнє. У вас своє і помилки у вас свої... Не об’єднуйте, подаруйте дитині помилку!

Прислухайтесь до своїх дітей

Не тому, що так треба, чи, може, хтось так сказав. А тому, що їхні проблеми не менш важливі, аніж ваші дорослі, і аж ніяк не дрібніші ніж ваші. І радості їхні не смішні, а справжні, і сльози теж найсправжніші. Прислухайтесь до них!

Не дивіться на дітей зверхньо

Не тому, що вони ще маленькі. Тому, що вони теж люди, можливо, в них трохи менше знань із алгебри чи геометрії (а може і більше), проте душа їхня не менша, і почуття у них не підробні. Спочатку доростіть до їх рівня, а тоді можете доводити вищість.

Обіймайте своїх дітей

Не тому, що це добре, а просто. Просто тому, що вони ростуть так швидко й невпинно, тому, що ви їхня опора, тил, ви їхня впевненість. Обіймайте їх так, щоб завтра не шкодувати за втраченими обіймами, обіймайте так, щоб відчувати, пам'ятати.

Не обіцяйте чого не можете

Не треба! Обман - він обман для всіх, а надто для дітей. Повірте, вони пам'ятають що ви 
пообіцяли, вони вірять вам. Вірять так? як не вірить ніхто – не розбийте довіру – занадто вже вона крихка, назад не зібрати!

Любіть своїх дітей. Не за чемність, слухняність, оцінки, а просто так. Вони вибрали вас, Пам’ятайте і не розчаруйте їх!

Марта Гулей
Автор:
Марта Гулей
comments powered by HyperComments