Ласкаво просимо, трон наразі вільний
06
вересня 2017 О 15:16
769
Коли ти мама хлопчика...

Я хотіла дівчинку. Тривалий час я навіть думки не допускала, що у мене може бути хлопчик. Але таку думку допускав хтось інший і його думка-мрія-сподівання втілилися у життя. Бути мамою хлопчика – це, перш за все, просто бути мамою маленької дитини, але з часом оте хлопчаче бере своє. Повір, на тебе чекає цікавезне дитинство і у тебе є унікальний шанс спробувати осягнути тих, хто «з Марсу» з раннього віку.

- Якщо ти мама хлопчика, то у тебе гарантовано є і остання марка "Мерседесу", і мікроавтобус, і пікап, джип і навіть рожевий кабріолет разом зі швидкою допомогою. Тож не нарікай на те, що "у сусідів машина є, а у нас нема".

- Якщо ти мама хлопчика, то тобі часто роблять неординарні зізнання та нестандартні компліменти: «Матусю, ти така красива, як кран!», «Мамо, я люблю тебе! Як комбайн!» тощо.

- Якщо ти мама хлопчика, то напевне знаєш, що прогулянка без довгої паліняки, то зовсім не прогулянка, адже палка – то святе і мало не член сім’ї! -«Залиш, будь ласка, палку на вулиці» - «Ні, вона хоче зі мною додому!»

- Якщо ти мама хлопчика, то це не означає, що йому все одно, у що його вдягли чи взули. - «Я не хочу ці кросівки! Вони мені не красиві!»

- Якщо ти мама хлопчика – готуйся до справжньої трагікомедії під назвою «Стрижка», адже хлопчики, здебільшого, страшенно не люблять стригтися, ще б пак, коли після чергової екзекуції то вуха порізані, то чубчик криво підстрижений.

- Якщо ти мама хлопчика, то ти все ж можеш прищепити йому любов до приготування їжі. - «Чому у тебе такі чорні руки?» - «Я готував чорний суп! Із землі!»

- Якщо ти мама хлопчика, то ти однозначно добре підкута у різній автомобільній техніці. «Мамо, дивися яка вантажівка!» - «Так, бачу! А це платформа. На ній перевозять морські контейнери, а там екскаватор копає яму, а ось на тому будівництві стоїть високий кран, бачиш, яка у нього довга стріла?»

- Якщо ти мама хлопчика, то й книжки в тебе хлопчачі. І як би не тягнулася рука до казки про Дюймовочку, тобі все одно скомандують: «Хочу казку про машинки!»

- Якщо ти мама хлопчика, то готуйся до того, що твій син покаже тобі потенційну невістку ще у дит.садку. - «Мамо, це Пакаталіна (Капітоліна)! Вона така мила!»

- Якщо ти мама хлопчика, то ти стовідсотково знаєш, що таке монстр-трак, які бувають динозаври і… - «Викинь цей шнурок! Зараз же! Це сміття!» -«Це не сміття! Він мені потрібен! Я буду робити поїзд!»

Якщо ти мама хлопчика, то він майже щодня приноситиме додому в черевиках кілограми піску та синці на лобі, він ритиме траншеї на дит.майданчику і гасатиме на велосипеді. І нехай тобі не світять красиві сукенки й туфлики, він однаково обійматиме тебе на прощання й при зустрічі, він плакатиме, коли заболить пальчик, він ховатиметься за тебе, коли йому буде страшно. Не забувай, коли ти мама хлопчика, ти перш за все, просто мама!

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments