Ласкаво просимо, трон наразі вільний
18
червня 2017 О 13:54
707
Книжковий Лев: книгарня, галерея та майданчик для заходів у Львові!

Саме влітку, 16 червня відбулося офіційне відкриття нової книгарні у м. Львів – «Книжковий Лев» віднині тішитиме усіх жителів та гостей чудового міста цікавими книжками, смаколиками, яскравими картинами молодих сучасних митців, пізнавальними заходами та затишною атмосферою! Можна годинами стояти біля книжкових полиць, а можна вгрузнути у м’яке і красиве крісло, розгорнути книжку і читати.

Ось що розповідають сіввласники та засновники цього чудового книжково-мистецького простору про свій проект:

"Книжковий Лев – це локація нового формату, в якому поєднуються: книгарня, галерея та майданчик для проведення заходів. Як книгарня, ми пропонуємо нашим відвідувачам один з найширших асортиментів книг у Західній Украіні, а може, і найбільший... Як галерея, ми прагнемо реалізувати одне велике бажання: дати можливість молодим митцям бути побаченими, а для наших гостей зробити мистецтво близьким. Як локація, ми не обіцяємо проводити виключно літературні подіі, адже і ви живете не лише літературою? Та й ми так само! А чому ми пишаємось нашими працівниками, яким чином бережемо планету і чому самі кайфуємо від того що робимо, ви зрозумієте, коли прийдете до нас, у Книжковий Лев!"

Катерина Іванова, співвласниця книгарні "Книжковий Лев" розповіла про те, для кого вони створили книжковий простір, про цікаві родзинки та фішки проекту й трішки заінтригувала, натякнувши на невеличкий сюрприз до Книжкового форуму восени:

  «Книжковий Лев» - це поєднання трьох речей, які є дуже важливими для мене: кльового незаангажованого асортименту книжок, платформи для розвитку і навчання, ну і звичайно - мистецтва... Щодо останнього, я знаю від своїх друзів-митців, як важко зробити перший крок і показати свої роботи. І саме для того, щоб зробити цей перший крок легшим - ми створюємо галерею. Ми відмовились від поліетиленових пакетів, використовуємо лише паперові. І маленький спойлер: до Форуму Видавців готуємо шикарний підвал, в якому буде... А тут, за законами жанру, має бути рекламна пауза /усміхається/.

Тому якщо ви найближчим часом захочете придбати якусь цікаву книжку, або ж посидіти, як Королева, у красивому м’якому кріслі, читаючи вірші, вам до книгарні "Книжковий Лев". Дегустуйте книжки, роздивляйтеся картини, знайомтеся з читачами!

Вперед, Книжковий Лев чекає!

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments