Ласкаво просимо, трон наразі вільний
31
серпня 2017 О 13:21
792
Кілька фактів про флірт

Кажуть, що флірт заборонити не можливо, що це своєрідна потреба організму - прагнення отримати докази, що ти приваблива, красива і сповнена жаги до життя. Як би там не було, хтось любить постріляти очима й покрутити пасмо волосся, злегка й манірно надувши губи. Флірт був, є і, мабуть, таки буде. Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" пропонує кілька цікавих фактів про флірт.

Не обов’язково бути красивою, аби отримати увагу чоловіків: вони виділяють не найкрасивіших, а найкокетливіших. Увага: 35 "сигналів" флірту в годину - і можете вважати, що романтична пригода вдасться на всі сто відсотків!

Аби заволодіти увагою чоловіка, достатньо просто утримувати його погляд своїм протягом 3 секунд. Але не довше, бо занадто довгий зоровий контакт робить спілкування некофортним і натягнутим.

Можна провести невеличкий експеримент і перевірити, чи подобаєтеся ви обраному об’єкту: зробіть якийсь простий рух, і якщо чоловік повторить його за вами, можна рухатися далі й форсувати знайомство!

Приємна новина: у людей, котрі фліртують, в крові міститься більше кров’яних тілець, ніж у інших, а це надзвичайно позитивно впливає на імунітет.

Професор у сфері психології з США (Університет Нью-Йорка) свого часу провів цікаве дослідження. Він попросив незнайомі між собою пари поставити одне одному 36 запитань. Спершу було рекомендовано запитувати про щось загальне, як от "Ким ти мріяв стати, коли був маленький?" або "В яку із країн тобі хочеться поїхати цього літа і чому?", а потім в ході розмови потроху рухатися до запитань більш особистого характеру, скажімо, "Яку найбільш цінну річ ти винесеш з дому у випадку пожежі?" і так далі. Як показав досвід, велика кількість пар відчували щиру симпатію та приязнь одне до одного після таких діалогів. А дехто навіть почав зустрічатися! Тож це свідчить лиш про одне: стріляйте очима, ведіть плечима, але справжній діалог, щирий інтерес до співрозмовника розтоплять будь-яку кригу і допоможуть налагодити контакт із незнайомцем в лічені хвилини!

Цікаво також знати, що легкий, мимовільний дотик теж значно збільшує шанси на успішний перебіг романтичного знайомства. Інший вчений, французький психолог Ніколя Геген провів такий експеримент: він зібрав 20 чоловіків та сказав їм попросити у прекрасних незнайомок номер телефону, просто посеред білого дня на вулиці! Половина з них мали наче б ненав’язливо злегка торкнутися плеча або руки прекрасної панянки. І знаєте, що? Саме ті, котрі торкалися, і отримували у більшості випадків номери телефонів для подальшого контакту і знайомства.

Тож фліртуйте, але знайте міру. Спілкуйтеся і насолоджуйтеся романтичними пригодами!

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments