Ласкаво просимо, трон наразі вільний
07
грудня 2018 О 11:36
611
Катерина Патока: «Я хочу, а значить це буде!»

Засновниця  власної школи східного танцю Ester, ліцензований суддя та педагог в Україні та за її межами. В її скарбничці успіху та досягнень багаточисельні титули й нагороди. Вона є абсолютною чемпіонкою України та абсолютною чемпіонкою світу зі східного танцю, здобувши перемогу в Китаї 2018 року. Вона пишається як власними перемогами, так і титулами своїх учнів, які здобувають чемпіонство та досягають неабияких висот у рідній Україні. Вітайте на Першому українодівочому сайті гарного настрою "Каралєвна" неперевершену Катерину Патоку!

ПРИСТРАСТЬ УСЬОГО ЖИТТЯ

Чому східні танці? Східні, тому що саме цей стиль мені найбільше до душі. Я вважаю його надзвичайно жіночним, граційним танцем, а ще дуже корисним для здоров’я.  На сьогодні  східні танці досить багатогранні і дотичні до інших стилів, тому як результат цікаві й захоплюючі поєднання у кожній постановці.

В чому сила східної краси? На мою думку це пластика тіла, а також краса очей!

Улюблений напрямок? Важко сказати, це залежить від морального стану та настрою. Я обожнюю естрадну пісню та фольклор, але одним із улюблених напрямків є імпровізація під дарбуку

Чи кожному під силу опанувати мистецтво східного танцю? В принципі, навчитися основам, базовим рухам, так,  кожному під силу не залежно від віку та ступеня фізичної підготовки. Якщо ж говорити про професійний рівень, то я думаю, що ні. Адже важливо мати талант та здібності у кожному мистецтві. Що я маю на увазі:от я, наприклад, якщо співати не вмію, то навчитися можу звичайно, але наскільки це буде красиво і професійно, то зовсім інше питання (сміється).

КАР’ЄРНЕ ЗРОСТАННЯ

Як ви досягли успіху і вже на сьогодні є тренером власної школи танців, що є надзвичайним досягненням… Я просто йшла.. наполегливо й з терпінням) Мені дуже допомагала і підтримувала мама, за що я їй безмежно вдячна. Все на світі варте зусиль і праці. Мене завжди мотивує і підбадьорює хороша фраза: «Я работаю по любви!»

Якою подієї в професійній діяльності Ви пишаєтесь найбільше? Неймовірно пишаюся своєю поїздкою на Чемпіонат світу в Китаї, де вдалося перемогти і здобути титул абсолютної чемпіонки світу. Також предметом гордощів є мої авторські майстер-класи в Україні та за її межами. Але особливо я тішуся досягненнями своїх учнів, радію дружньому й хорошому колективу, який мені вдалося створити. Все це мене надихає і підтримує в житті.

В чому ключ до успіху на Вашу думку? Це професійна праця, праця над собою та постійне підвищення власного рівня.

РЕЦЕПТИ НАТХНЕННЯ

Пані Катерино, що робить Вас щасливою? Щасливою мене робить моя професія, адже вона така багатогранна. Обожнюю свою роботу, моїх учнів, багато подорожую, знайомлюся з цікавими й талановитими людьми, навчаю танцювати та водночас вчуся сама. Все це дуже захопливо і натхненно, а головне супроводжується різними емоціями. Мої успіхи, успіхи моїх учнів мене надихають, дарують  потужний заряд енергії та бажання рухатись далі.

Beauty-СЕКРЕТИ

Кілька порад про вроду та щоденний догляд: Секретів у мене немає) Я просто доглядаю за собою! Вдома роблю маски, намагаюся пити достатньо води, купую хороші засоби для догляду за шкірою. Обожнюю сеанси масажу та відвідувати сауну. А ще для мене дуже важливо дихати свіжим повітрям.

Табу та солодкі бонуси щоденного меню: В солодкому я взагалі собі не відмовляю. Їм завжди те, що хочу і не обмежую себе в кількості, в будь який час дня чи ночі.

Ви завжди стильна і бездоганно вдягнена,  назвіть кілька речей must-have в гардеробі кожної панянки? Дякую) Я вважаю, що в шафі кожної панянки повинно бути все – від спортивного костюма на щодень до казкової сукні для червоної доріжки.  Принаймні у мене саме так) На кожний день я обираю спортивний стиль, адже це досить зручно. На урочисті заходи і вечірки – це, звичайно, сукні і взуття на підборах.

ПРО МОТИВАЦІЮ

Що мотивує  прокидатися і рухатися до власної мети? Моєю мотивацією і є моя мета. Вдосконалюватися, зростати професійно, ставати відомою та ще більш впевненою в собі. Підвищувати рівень своєї школи і свій власний. Мені це дуже цікаво і саме це мотивує мене долати всі перешкоди.

Мій девіз:  Я хочу, а значить це буде!

Мрію про: Та мрію про нормальні, звичайні речі. Мрію досягнути певних вершин кар’єрних, мати хорошу родину, подорожувати. А ще дуже хочу, щоб всі люди на планеті були здоровими.

РОДЗИНКИ КАТЕРИНИ ПАТОКИ

З якою країною/містом/ куточком світу себе асоціюю: Мабуть…з красивою природою, джунглями, з насиченою зеленню та яскравими квітами, екзотичними тваринами, неймовірними заходами сонця на обрії безмежного океану. Підсумовуючи… з безлюдним тропічним островом /усміхається/

Книга, що вплинула на мене: Як не банально, але книги мені подобаються такі, що пов’язані з моєю роботою та рівнем мого професіоналізму. «Мистецтво балетмейстра», «Методика роботи з дітьми», «Тіло танцівника» та багато інших книг з професійної літератури.

Мої кінематографічні смаки: О, фільми ж навпаки я обираю такі, щоб повністю відволіктися і переключитися на щось інше. Обираю якусь хорошу комедію або  щось дууже романтично-красиве та зворушливе.

Чи вистачає часу на ще якісь захоплення у житті? Часу завжди не вистачає, але я намагаюся його знайти (щиро посміхається). Обожнюю відвідувати концерти, театри, музеї, виставки, екскурсії. Дуже круто поїхати в будь яке місто і просто прогулятися, змінити декорації навколо себе. Інколи відчуваю потребу до малювання та живопису) До захоплень можу віднести вивчення мов. Зараз вивчаю англійську та китайську. І сподіваюся в майбутньому, коли опаную ці, оберу ще декілька. Мені приємно розвиватися.

Що на заставці Вашого телефону, ноутбуку? На заставці мого телефону пейзаж, а точніше океан з небесно-блакитною водою, навколо гори та яскрава зелень, і людина в каное, котра спостерігає за цією красою та насолоджується тишею. Я уявляю себе на її місці і мене це дуже тішить. На заставці ноутбуку – квіти. Я їх обожнюю, вони завжди є в моїй оселі і на заставках моїх гаджетів.

Дитяча мрія: Звичайно стати хореографом, вчити людей танцювати. І я щаслива від того, що ця мрія втілилась в життя.

Ви вірите в долю і призначення? Так, звичайно я вірю в долю! А ще я вірю, що потрібно народитися, як кажуть під щасливою зіркою! Але тільки в дуеті з наполегливістю та працьовитістю, талантом й терпінням все вдасться!

Найкращий подарунок для мене це… Це подарунок, тонко підібраний, який має особливе значення та відношення до мене. Дуже люблю свічки різних форм, кольорів та дизайну. Обожнюю великі красиві букети квітів, прикраси, сертифікати  на процедури догляду та краси, а також подарунки-подорожі, котрі будуть надихати та дарувати нові емоції й враження.

ТВОРЧІСТЬ

Запитання як до модної дизайнерки східних костюмів: що надихає на створення таких розкішних образів? Чесно, не можу сказати, що точно повинно щось мене надихати. Всі мої образи - це наші з мамою ідеї, які виникають спонтанно. Головне – це хороший настрій та відмінне внутрішнє самопочуття :)

Дайте визначення слову КРЕАТИВНІСТЬ. Креативність для мене це щось незвичайне, щось нове, цікаве, досить нестандартне.

Як би Ви назвали власний бренд? Це точно була б назва моєї школи – Ester. Це ім'я цариці, що в перекладі означає «зірка, яка вказує шлях».

Як бути креативною особистістю? Ми й так усі різні. Тому достатньо бути просто собою та розвиватися як особистість і це вже робить нас креативними. Потрібно завжди вчитися новому.

Катерино, пропоную Вам креативну  вправу :), яка допоможе зрозуміти краще вашого внутрішнього митця! Оберіть дуже швидко, що Вам більше до душі? (можна третій варіант)

Дощова погода/тепла ковдра/хороший фільм  АБО спека/сонцезахисні окуляри/теплий бриз? Дощ і тепла ковдра, хоча дуже хочеться на море)

Какао з маршмелоу АБО Гарячий глінтвейн? Вдень  какао з маршмелоу, а ввечері – гарячий глінтвейн.

Ошатні троянди АБО Букет польових квітів? Тут я не можу обирати – обожнюю всі квіти!

Яскрава вечірка АБО Романтичне побачення? Яскрава драйвова вечірка, звичайно ))

Традиційно, всіх гостей нашої гостинно-креативної КаралЄвни ми просимо продовжити  фразу: «Я Каралєвна тому що…» (Усміхається) Я зовсім не Каралєвна, я дівчина, яка має чітку ціль, цікаве й різнобарвне життя, мене поважають як майстра своєї справи і саме цим я пишаюся і дихаю щодня!

Пані Катерино, дякую Вам за інтерв’ю, таку цікаву й натхненно-дружню бесіду. Я і вся команда пізнавально-розважального дівочого порталу КАРАЛЄВНА зичимо Вам здоров’я та натхнення у такій таємничій та спокусливій справі як мистецтві східного танцю. Нових перемог і нових вершин, бездоганних образів та яскравих горизонтів, молодих талантів, які будуть перевершувати свого вчителя. Нехай все у вашому житті буде по Любові!

Наталка Скакун
Автор:
Наталка Скакун
comments powered by HyperComments