Ласкаво просимо, трон наразі вільний
21
червня 2018 О 13:07
297
#girlсвіт. Тренінг-пікнік «Винятково круті»

Літо класне – дає безліч можливостей і для відпочинку, і для цікавого прокачування своїх вмінь. І все це можна робити нарешті на вулиці! Свіже повітря і цікава компанія – що може бути краще? Хіба що тренінг-пікнік для дівчат, який «Видавничий центр «Академія» влаштовує в межах проекту #girlсвіт.

«Винятково круті» – вже п’ятий івент від «Академії». Видавництво продовжує видавати книжки про і для підлітків і влаштовувати цікаві дівочі тусовки з письменницями та експертами. Їхня фішка – завжди нові теми, цікаві локації і досвідчені експерти. І основа всього – книжка та невимушена атмосфера.

Захід "Винятково круті: тренінг-пікнік" буде особливим із кількох причин. По-перше, тусовка відбуватиметься на одній із галявин у мальовничому Маріїнському парку. По-друге, що можна здогадатися з назви, – організаторки готують тренінг, щоб пропрацювати різні емоції та стани, а також краще розуміти самих себе. По-третє, приємні сюрпризи гарантовано!

Учасники вечора: 
- письменниця Саша Грищенко, авторка повісті для юнацтва "Винятки із правил" та оповідання "Зустрічей більше не буде" у збірці "Любов така";
- гостя тусовки – Тетяна Грищенко – шкільний психолог, коуч, а за сумісництвом – тітка письменниці, яка спеціально приїде до нас із Ічні.

Модераторка: Аня Яблучна — проект-менеджерка "Видавничого центру "Академія".

Реєстрація: https://goo.gl/forms/90rfi0KjV4tLObNI3

Вхід вільний і з усмішкою :)
Free donation — якщо вам сподобається й захочеться ще :)

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments