Ласкаво просимо, трон наразі вільний
28
січня 2018 О 17:10
491
#girlсвіт. Поговоримо про "це"

Дівочий світ – фантастичний! «Видавничий центр «Академія» разом із Першим українодівочим сайтом гарного настрою «Каралєвна» задумали проект #girlсвіт. Це серія освітніх івентів для дівчат різного віку, у якому кожна з нас зможе пірнути вглиб себе, навчитися краще розуміти сучасний світ і не боятися бути собою. Щомісяця для юних і дорослих дівчат влаштовуватимуть цікаві неформатні зустрічі за участі письменниць, практичних експертів і цікавих гостей. Різні теми, локації, несподіванки – це буде справді корисний і ненудний кейс!

Перший івент "Давайте поговоримо про "це": страх, сім'я, сміливість" буде присвячений емоціям і почуттям, які то окриляють, то не дають нам спокійно жити. :)

Учасники вечора:

- письменниці, чиї повісті й оповідання вийшли в збірках "Любов така" і "Така любов";

- спеціальний гість – Альона Райда, ведуча семінарів і лекцій на тему символів, української міфології та світогляду древніх слов’ян, художниця проекту "Пантеон Слов’янських Богів", авторських колод карт "Послання Слов’янських Богів".

Модератори: Аня Яблучна – проект-менеджерка "Видавничого центру "Академія" і Слава Світова – письменниця, коуч зі словесної майстерності та творчості.

   

Вхід вільний і з усмішкою :)

Free donation – якщо вам сподобається й захочеться ще.

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments