Ласкаво просимо, трон наразі вільний
17
квітня 2018 О 9:56
311
#girlсвіт. Чорним по білому: творче життя у великому/маленькому місті

«Чорним по білому: творче життя у великому/маленькому місті» – третій захід у межах освітньо-книжкового проекту #girlсвіт, який організовує «Видавничий центр «Академія» спільно з Першим українодівочим сайтом гарного настрою «Каралєвна». Проект був створений для того, щоб показати силу і красу дівочого світу, об’єднати цікавих і креативних особистостей різного віку, а ще – вкотре довести силу художньої літератури. Подія відбудеться 25 квітня о 19:00 в новому просторі – Creative Women Space (вул. Михайлівський провулок, 9б).

Усі івенти проекту #girlсвіт мають книгооснову – видання сучасних українських письменників про підлітків та юнацтва і для них. До неформальної розмови долучаються цікаві гості – експерти та митці. На третій захід організатори запрошують і дівчат, і хлопців, адже досліджувати свій внутрішній світ і світ зовнішній разом – значно цікавіше.

Захід «Чорним по білому: творче життя у великому / маленькому місті» відбудеться за участі київської письменниці Олі Лілік, авторки повісті «Чорний дощ» (для читачів віком 16+), а також київського художника, автора стріт-арт робіт, муралів – Саші Корбана. Вибір гостя невипадковий – ліричний герой книги «Чорний дощ» – творчий підліток, який виражає себе через графіті. Разом із гостями письменниця та художник поговорять про можливості і виклики, які постають перед творчою особистістю в різних населених пунктах нашої країни. А також про творчість як автотерапію і професію. Не залишиться поза увагою і проблема розуміння – як себе, так і тих, хто поруч.

Модератори: проект-менеджерка «Видавничого центру «Академія» Аня Яблучна та коуч зі словесної майстерності – Слава Світова.
Реєстрація на подію: https://goo.gl/forms/xZVGRkW0ADXJPQRU2

Вхід вільний

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments