Ласкаво просимо, трон наразі вільний
26
вересня 2017 О 19:04
795
#Girls.Books.Fashion: Євгенія Усенок, модельєр-конструктор в Usenok.Dressmaking

Євгенія Усенок переконана, що ніколи не пізно займатися тим, що ти любиш. Мабуть, саме тому вона взяла й відкрила своє власне ательє індивідуального пошиву одягу, і тепер вона жодного дня не працює, а займається улюбленою справою! Женя може годинами стояти перед стосами і сувоями з тканинами, доки не помітить саме ту, з якої й народиться чудова сукня, або елегантні брюки, або стильний жакет! Нещодавно сестра Євгенії виходила заміж. Вгадайте, у якій весільній сукні вона була вбрана? Правильно! У прекрасній та невагомій сукні made by USENOK, і зараз Женя – модельєр-конструктор в Usenok.Dressmaking, у своєму власному ательє. У спеціальній рубриці #Girls.Books.Fashion ми щотижня дізнаємося у відомих та успішних дівчат про їхні улюблені книжки та модні речі. Сьогодні Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" розпитав у Євгенії про улюблених авторів та книжки, про модні речі та арсенал краси.

Кілька слів про те, що читає зараз

Ще з університету маю звичку читати 2-3 книжки паралельно (зарубіжна лутература – мій другий фах), тож зараз читаю Тоні Шея "Доставка щастя" та Сесіла Бітона "Дзеркало моди".

Про улюбленого автора

Зараз мій головний автор – Олександр Васільєв, художник, декоратор та історик моди. Він – просто жива енциклопедія цих специфічних, здавалося би не потрібних знань. Але моя робота і любов до історії одягу просто купаються у його виданнях. А внутрішній мій пассеїст побачив у ньому споріднену душу і я з величезним задоволенням читаю про традиції та устої минулого часу, балети Дягілєва. пригоди Бакста, долі білої еміграції в Парижі чи Стамбулі. Ці знання дають меня не лише поняття про минуле, але й розуміння багатьох суспільних процесів, або навіть краще сказати, їх ілюструють. З іншого боку, моя робота – створювати красу, а оця історія допомагає вносити в образи тонкі, стильні деталі і додавати до основної теми сукні цитати кращих минулих подій.

Про улюблену річ цього літа, що минуло

Оскільки одяг – це вже моя професія, то я не зможу обмежитись чимось одним :) Цього спекотного, задушливого літа у місті я просто не знімала джинсовий комбінезон оверсайз з дірками на колінцях (винятково задля вентиляції), топ, перешитий з сорочки чоловіка (віва ресайклінг!) та крокси. Сподіваюсь, мрію, молю Всесвіт про море і там вдень і вночі буду лише в купальнику а-ля 50-ті з високими плавками, ліфом з круглими чашечками та капелюхом з широчезними полями. Восени я не виходжу з дому без гігантського в'язаного шалика або палантину. У більшості випадків, вони мого дизайну і виробництва. Нема нічого кращого, ніж дражнити вітер своїм закутаним, замурованим виглядом :) А ще обов'язково маю з собою рукавички і сонячні окуляри. Так, вимальовується двоногий броненосець, але осінь – це не суцільне бабине літо, а ще й вітри, дощі і перші заморозки. І все це я люблю. Тому і такий гардероб! /усміхається/

Про арсенал краси та скарби косметички

Влітку тяжко носити макіяж усіх ступенів, тому я з собою маю лише пудру, гігієнічну помаду, помаду кольору стиглої вишні, термоводу та духи. І завжди – окуляри від сонця. Це мій фетиш, моя пристрасть і моя головна зброя. Косметичка восени поповнюється жирним дитячим кремом - беру його, йдучи у справах. Для обличчя цієї осені я придбала скраб корейського виробника. Зараз про корейців багато гарних відгуків, ризикнула спробувати.

Це і є свобода - відкинути усі страхи та сумніви, прислухатися до голосу свого серця і займатися тим, що приносить задоволення! І байдуже, скільки тобі при цьому років, 16 чи 60, 25 чи 40, найголовніше при цьому - не іти проти себе, довіритися інтуїції й сміливо рухатися вперед!

Слава Світова
Автор:
Слава Світова
comments powered by HyperComments