Ласкаво просимо, трон наразі вільний
04
жовтня 2017 О 16:57
482
#Girls.Books.Fashion: Уляна Ходорівська, кар’єрний консультант

Уляна Ходорівська займається питаннями кар'єри та працевлаштування уже понад 5 років. Керувала Дослідницьким та Консалтинговим центрами Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна. Виступила головним редактором першого в Україні підручника з HR-брендингу. За 15 років на ринку праці працювала у медіа, видавництвах, дослідницьких компаніях, на телеканалах та в IT. Знає ринок праці і як пошукач, і як роботодавець. Закохана в професіоналізм і переконана, що пошук хорошої роботи починається з любові. У спеціальній рубриці #Girls.Books.Fashion ми щотижня дізнаємося у відомих та успішних дівчат про їхні улюблені книжки та модні речі. Сьогодні Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" розпитав в Уляни про книжки, які лежать у неї на тумбочці, про книжки для тих, хто хоче досятнути кар’єрного успіху, про цікавинки сумочки та улюблений аксесуар.

Фото: Sofia Eszett Photography

Про книжки, які лежать на приліжковій тумбочці

Зараз там лежать "Як обрати професію майбутнього" Тамари Сухенко, "Lift. Поднимите вашу жизненную энергию на максимальный уровень" Ігора Калінаускаса та ретро-видання "Cosmopolitan's Love Book: A Guide to Ecstasy in Bed" англійською з картинками (подарунок кращої подруги).

Трішки про те, що любить читати

Люблю читати казки, це моя давня пристрасть, я маю колекцію старих збірок казок народів світу. Люблю соціально-психологічну літературу, особливо про стосунки. А для відпочинку люблю читати класичні детективи і вгадувати, хто вбивця!

ТОП-5 список рекомендований книжок для тих, хто хоче досягнути кар’єрного успіху

Це дуже залежить від спеціалізації. Оскільки я багато працюю з тими, хто хоче змінювати сферу, то регулярно рекомендую Барбару Шер "Робота твоєї мрії" та "Мистецтво мріяти", Ермінію Ібарру "Обретая Я" та того ж Калінаускаса. Далі в залежності від сфери діяльності та ситуації. Буває, що раджу класику типу "Ідеального керівника" Адізеса - для тих, хто хоче займатися управлінням. Буває, літературу про сервіс типу "Доставляя счастье" Тоні Шея. Іноді - Бренсона "Берись и делай". Дуже часто залишаю вибір літератури на смак клієнта. Джерел інформації дуже багато, більшість говорить про ожне і те ж саме різними словами. Людина має сама вибрати, що їй до вподоби.

Про цікавинки сумочки та улюблений модний аксесуар

Дримбу. Мотузочку з вузликами - це для медитації, допомагає виділити найважливіші справи, чи ідеї, згадати те, що забулась зробити. Більше нічого, бо я люблю маленькі клатчі, а в них майже нічого не влізає.

А от з прикрасами у мене біда, раніше я мала цілу колекцію, тепер не можу носити майже нічого - все заважає. Намиста - ті взагалі на мені рвуться моментально, не знаю, чому. Манікюр можна віднести до аксесуарів? Якщо у мене нігті без лаку, я почуваюсь дуже невпевнено, наче гола з дому вийшла.

Кар’єрні пошуки можуть тривати довго. Хтось шукає ліфт, який вмить підніме його до вершин успіху та слави, а хтось стійко іде, сходинка за сходинкою, сходинка і так далі. Хтось шукає краще можливості, вищу зарплату, додаткові бонуси, а хтось просто шукає таку роботу, яка буде приносити задоволення! І зрештою, знаходить. Бо найголовніше - не йти проти себе. Слухаймо серце. Займаймося улюбленою справою. Читаймо хороші книжки!

Слава Світова
Автор:
Слава Світова
comments powered by HyperComments