Ласкаво просимо, трон наразі вільний
10
серпня 2017 О 9:37
618
#Girls.Books.Fashion: Наталія Квасюк, відчайдушна велосипедистка

Наталія Квасюк - чарівна панянка, котра викладає усі премудрості англійської мови тим, хто хоче її вивчити, а у вільний час - їздить на велосипеді. Її веломайстерність, очевидно, дійшла мега-рівня, адже буквально нещодавно Наталія повернулася з двомісячного велосипедного туру Туреччиною та Південною Україною, а на таке може бути здатен тільки хтось дуже сміливий і відважний! А подорожувати Наталія обожнює понад усе на світі, також вона любить говорити на психологічні теми, їсти солодке і їздити на велосипеді. Вірить в закон бумерангу, добрих людей і проти ночі передивляється відео з серії, як геніальні кондитери світу цього творять свої шедеври. У спеціальній рубриці #Girls.Books.Fashion ми щотижня дізнаємося у відомих та успішних дівчат про їхні улюблені книжки, аромати та модні речі. Сьогодні Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" розпитав у Наталі, чи реально читати за кермом велосипеда, які книжки бере з собою в дорогу велосипедистка і що цінного можна знайти в її наплічнику.

Про час для читання

Час завжди залишається, якщо його правильно розпланувати. Планування - то взагалі ціла наука, від того як розплануєш власний час, фінансові витрати, подорожі і т.д багато чого залежить. Хоча я, чесно кажучи, більше люблю спонтанність, а ще відчуття, коли все іде поза планом (або летить шкереберть іншими словами), тоді з'являється азарт, бажання зробити щось краще, ніж планувалося на початку. Що люблю читати? Хм, гріють серце і дають надію на велике майбутнє України і української мови зокрема, сучасні творці. Найбільше люблю Люко Дашвар, Ірен Роздобудько, Галину Вдовиченко. Читаю паперові, звісно. Хоча інколи завантажую щось і на комп'ютер. 

Про книжку, яку прочитала в дорозі

В довгих турах є багато часу на роздуми про всіляки різні речі - крутиш собі педалі і думаєш про все на світі. Читати багато не виходить, адже весь час треба щось вирішувати, шукати, розпитувати, встигати доїхати до темряви. Темп життя зовсім інший. Але я все-таки прочитала одну книгу в дорозі, з останніх прочитаних вона мене найбільше вразила.  Це - "Людина в пошуках справжнього сенсу", написана австрійським психологом Віктором Франклом. У цій книзі він описує свій досвід перебування в концтаборі Освенцим. Книга серйозна, читається вона важко, бо насичена психологічними термінами, але основну ідею, навіть людям, які не цікавляться психологією, можна легко зрозуміти. Автор стверджує, що жити означає страждати, а вижити - знайти сенс у стражданні. Він говорить, що навіть у найнепридатніших для життя умовах (як це було у концтаборі) в'язень все-одно робить вибір: чи залишатися людиною або ж перетворитися на істоту. Ще Франкл зауважує, що "той, хто знає, навіщо жити, може витримати будь-яке як". Цікава книжка, одним словом, раджу почитати. 

Про особливу модну річ

Модна річ? Тут мені треба задуматись =) Чесно, я ніколи сильно і не переймалась, чи якась річ модна чи ні. Якщо мені подобається і комфортно - значить купую. Взагалі, я прихильниця мінімалізму і простототи, вірю в те, що все просте геніальне. Хоча мені довподоби етномотиви. Наймодніша річ цього сезону, ну гаразд, хай буде моя спортивна футболка. Класна вона, коротше, кольорова =) 

Про скарби, які можна знайти в наплічнику велосипедистки, і ще трішки про арсенал краси

В наплічнику велосипедистки, принаймні в мене, завжди є:

1) Велосипедна камера

2) Коробка з інструментами і запчастинами

3) Якийсь чистий одяг, дезодорант

4) Ручка і записник 

5) Щось поїсти

6) Тепліший светр з капюшоном

З арсеналу краси (якщо це можна так назвати) маю щітку для волосся, улюблену помаду, крем для обличчя, ну і все напевно. Така я, лаконічна=)

Скільки ж таких безстрашних і відчайдушних дівчат є в Україні? Вам цікаво, як можна їхати на велосипеді з Туреччини до України? Нам - однозначно так. Саме тому привідкриваємо маленький секрет: вже зовсім скоро Наталія Квасюк вестиме свою авторську колонку на Першому українодівочому сайті гарного настрою "Каралєвна" - називатиметься рубрика "Турецький велосипед". Чекаємо з нетерпінням!

Слава Світова
Автор:
Слава Світова
comments powered by HyperComments