Ласкаво просимо, трон наразі вільний
02
серпня 2017 О 15:55
2163
#Girls.Books.Fashion: Марта Госовська, колумністка, літературний критик

Марта Госовська - одна із тих чарівливих та інтелектуальних львівських панянок, котрі пишуть так, що хочеться їх читати вдень і вночі! Власне, мабуть, для цього й існує чудова авторська колонка "День і Ніч з Мартою Госовською", там можна дізнатися про усіляке цікавезне: неочікувану Англію та курортні романи, наречену за снікерс і красу по-французьки! Так, так, Марта може писати про що завгодно з притаманним їй шармом, колоритом, іскрою та веселинкою! Це гарантовано точно знають ті, хто вже давно підписався на її сторінку на Фейсбук, і радісно читають дописи про її кумеднючого кота Мамая (який у своїх мімічних відтінках та позах котячої йоги поцілює щоразу у самісіньке серце заповзятим котолюбам і не тільки!), про її мудру і чудову маму, про маленький городець, на якому рясно буяють гортензії, найкрасивіші троянди та гінгко білоба на ймення Петрик!.. Вам все це здається незерйозним? Та скільки тут того життя, аби серйозними й надутими від пихи ходити! Для тих, кому важливі регалії, пишемо: "Марта Госовська - перекладачка, колумністка, літературознавиця, спеціалістка з феміністичної літературної критики, в минулому – викладачка літературної критики і компаративістики". У спеціальній рубриці #Girls.Books.Fashion ми щотижня дізнаємося у відомих та успішних дівчат про їхні улюблені книжки, аромати та модні речі. Сьогодні Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" розпитав у Марти про її 47 пар туфель, сукенкову філософію та любов до паперових книжок.

Про електронні та паперові книжки

Я страшенно старомодна – люблю паперові книжки, як писати щось серйозне – то тільки ручкою на гарному папері, люблю платівки і друкарські машинки! Але це все для розваги і для естетичної насолоди, а коли в цейтноті кидаєшся від одного завдання до іншого, то всілякі гаджети в поміч і я, звісно, швиденько клацаю на ноутбуці і читаю з кіндла!

Про крайню книжку, яка найбільше вразила

Соловей. Крістіни Гени. Це книжка про війну і жінок. Про те, як кожен з нас тримає свій фронт і на що готовий, щоб не пропустити ворога. Ми з подругою читала її паралельно і я пам’ятаю, як дочитавши, посеред ночі писала їй, що мені хотілося переписати кінець – не можна ж так глибоко різати словами по живому.

Про туфлі на щодень та для особливих випадків

У мене 47 пар туфель. В переплутаних коробках! Тому це лотерея і покладатися можна хіба на удачу. Для особливих випадків я не приберігаю нічого, бо кожен випадок особливий.

Про сукенкову філософію

Суконь в мене десь стільки ж! І я їх обожнюю! Моя сукенкова філософія проста – не відмовляй собі у задоволенні бути різною! І джинси я теж дуже люблю, особливо, коли хочеться позбутися фешн-шуму!

А й справді, як це чудово - бути різною! Дозволяти собі приміряти сукні та ролі, експериментувати, але при цьому неодмінно залишатися СОБОЮ! Читайте хороші книжки і тіште себе гарними сукеночками, бо жоден день у цьому житті не повіториться більше ніколи!

Фото на головній сторінці: Nickita Pechenik

Слава Світова
Автор:
Слава Світова
comments powered by HyperComments