Ласкаво просимо, трон наразі вільний
05
липня 2017 О 11:59
654
#Girls.Books.Fashion: Лілія Братусь, український дизайнер одягу

Лілія Братусь - український дизайнер одягу, засновниця та власниця Ательє індивідуального образу Lili Bratus Atelіer. Займається розробкою та створенням індивідуального стилю та гардеробу, пошиттям одягу, розробкою капсульних колекцій та колекцій для приватних або масс-маркет брендів. Молода й щаслива мама. Членкиня Громадської організації Ділові українські жінки. У спеціальному проекті #Girls.Books.Fashion ми щотижня дізнаємося у відомих та успішних дівчат про їхні улюблені книжки, аромати та модні речі. Сьогодні Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" розпитав чарівну Лілію про книжки, які вона любить, та одяг, який вона обирає для різних оказій.

Про книжки, які взяла б на безлюдний острів

Із останніх, що вразили і хочеться читати ще і ще, це книга закарпатського письменника Івана Долгоша «Колочава» - гостросюжетний роман, який розповідає про життя чеського письменника й громадського діяча Івана Ольбрахта в селі Колочава протягом 1931-36 рр. Тут розкривається історія мого рідного краю та життя горян, голод та історичні переломні моменти, що формують подальше майбутнє краю. Я виросла в горах і вже кілька років відмічаю в собі потяг до цієї теми, хочеться глибше пізнати своє коріння, історію своєї рідної землі. Карпати – надзвичайне місце з дуже сильною енергією і люди, які там живуть, теж інші. Мабуть, тому я взяла б цю і такого ж плану книги з собою на острів!

Про книжки, які любить читати влітку

Влітку, як і будь-коли, читаю книги під настрій. Завжди подобається читати книжки на теми саморозвитку, психології особистості, взаємовідносин між людьми, а також про езотерику – тонкі енергії, чакри, зв’язок людини з космосом, йога тощо. Розбавляю все це час від часу більш легкою художньою літературою. Люблю й рекомендую книги Пауло Коельо – вони зазвичай всім подобаються й залишають свій слід, із українських – Вікторія Андрусів «Фізіологія жіночої депресії» - збірка коротких оповідань про різні життєві ситуації різних людей, часто жорсткі, але дуже надихаючі особисто мене.

Сукня vs. джинси

Лише сукня. Останні джинси подарувала комусь півтора роки тому – і не планую новими обзаводитись. Я працюю з жінками та одягом понад 14 років і можу з впевненістю сказати: жінка може максимально відчути свою жіночу силу, підвищити впевненість в собі та рівень власної життєвої енергії лише в сукні, а особливо – в довгій. В ній є певна сакральна сила, яка діє магічно/ А от джинси ж навпаки – блокують ці енергії, ви по-іншому себе і все навколо відчуваєте. Це дуже легко перевірити!

Кілька слів про модні тенденції

Я притримуюсь однієї основної тенденції – обирати одяг потрібно з врахуванням індивідуальних особливостей власної фігури, а вже потім – тренди, бренди ітп. Якщо ж лінія талії і довжина підібрані неправильно, пропорція порушена, то ніякий супер-модний тренд, колір чи форма не врятують. Також для себе та своїх клієнтів я створюю індивідуальний стиль, який транслює світу те саме людину та її справжнє Я. Звичайно, там є кілька речей, які можна віднести до модних і трендових саме сьогодні. Але я не слідкую за цим спеціально, роблю все відчуттями.

Бути собою за будь-яких умов - це прекрасно, як і прекрасно слухати своє серце і займатися улюбленою справою. Ми переконані, що тільки так можна жити наповненим і щасливим життям. Гармонії вам, красивих сукенок і добрих історій!

Слава Світова
Автор:
Слава Світова
comments powered by HyperComments