Ласкаво просимо, трон наразі вільний
14
липня 2017 О 16:36
1096
#Girls.Books.Fashion: Даша Непочатова, лайф-коуч

Даша Непочатова – письменниця, лайф-коуч, автор психологічних програм для жінок «Народження жінки» та «Жіноча ініціація». Автор власного щастя. Організатор втілення власних мрій у реальність. Відвідала 32 країни світу. У минулому керівник програм Українського форуму благодійників (2008 - 2014), член правління глобальної мережі VOLiNTEER.ORG (2010 - 2012). Співавтор першого в Україні навчально-методичного посібника «Благодійність бізнесу: корисно для себе – ефективно для інших». Стажувалася і вивчала досвід роботи з благодійними фондами та організаціями в Німеччині та США. У спеціальній рубриці #Girls.Books.Fashion ми щотижня дізнаємося у відомих та успішних дівчат про їхні улюблені книжки, аромати та модні речі. Сьогодні Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" розпитав Дашу про книжки для роботи і книжки для натхнення, про пошуки свого призначення та книжки, які дають відповіді на багато запитань, звісно, зачепили тему сукенок і улюблених ароматів.

Про книжки, які читає зараз

Наразі читаю три книжки паралельно.  Для насолоди - Джером Селінджер “Ловець у житі”. Для роботи – Умберто Эко “Остров накануне”. Для натхнення – Джулия Кэмерон “Золотая жила”.

Про ТОП-5 книжок, які гарантовано треба прочитати кожній дівчині/ жінці

У кожній жінці свій смак і свої потреби, але дівчині чи жінці, яка приходить до мене на коучінг у пошуках себе чи свого призначення я завжди рекомендую ті книжки, які допомогли особисто мені знайти відповіді на ті ж самі питання:

Сімона де Бовуар “Друга стать” – філософська праця про те як суспільство ставилося до жінок протягом всієї історії людства, про стереотипи і очікування, внутрішні і зовнішні конфлікти жінки тощо. Цей твір часто розглядають як одну з основних філософських праць феміністського напрямку і як відправну точкe фемінізму другої хвилі, проте рекомендую читати його всім жінкам, незалежно від поглядів, щоб зрозуміти жіночу природу.

Антонио Менегетти «Женщина третьего тысячелетия» – психологічна-філософська праця про жіночу психологію та сексуальність. Чесний, відвертий, інколи провокативний нон-фік, написаний чоловіком, для жінки може стати ковтком свіжого повітря.

Джулия Кэмерон «Путь художника» - практичний курс про відродження творчого начала, про віру в те, що кожен із нас є митцем і саме в цьому є наше призначення. Після цієї книги з’являються сили робити сміливі вчинки і проявляти свій творчий потенціал назовні.

Элизабет Гилберт «Есть, молится, любить» - книга, яка змінила моє життя і допомогла прийняти одне із найскладніших рішень. Рекомендую її всім жінкам, які хочуть змін, але бояться робити перший крок. Книга розповідає як раз про те, що відбувається далі і це може дати опору для дій.

Ошо “Любовь. Свобода. Одиночество» - мабуть кожен із нас шукає відповідь на вічне питання, що таке любовь. Я так само. Прочитала на цю тему багато літератури, проте саме в цій книжці знайшла відповідь, яка відгукнулася саме мені

Про сукні та особливу любов до них

Я завжди любила сукні і у моєму гардеробі їх було багато. Купляла, привозила з відряджень і ховала у шафі. Пишалася своєю колекцією, проте щодня ходила майже в тому самому – джинси + футболка. Три роки тому я купила на Андріївському узвозі чарівну сукню майже кольору стегна переляканої німфи з ніжними трояндами. Дивна така сукня. Наче з іншого життя. Жінки часто кажуть про неї: "Знову ти одягла нічну сорочку". Чоловіки багатозначно мовчать, але сукню запам’ятовують назавжди. З неї все і почалося - вирішила провести експеримент і носити лише сукні та спідниці протягом місяця. Мені дуже сподобалося, і експеримент став способом життя. Вже три роки я не ношу брюк. Мене часто питають, як я виживаю взимку. А правда полягає у тому, що зимою у спідниці значно тепліше, ніж у брюках. Нещодавно поміряла джинси і відчула, як вони тиснуть на всі мої жіночі органи. Я вже відвикла від цього. У сукнях почуваюся дуже вільно і комфортно. Проте не всі сукні мені підходять. Якщо занадто коротка, то я одразу її відкидаю. Мені важливо, щоб у сукні я почувала себе жінкою, а не дівчинкою. Розумієте різницю? Мені 37 років, я свій вік не приховую – це мій досвід. Проте природа дала мені дар виглядати значно молодше свого віку, і касири досі питають мене паспорт при покупці алкоголю. У мене це завжди викликає суперечливі відчуття. Тому одяг для мене це продовження власного Я, прояв себе ззовні.   

А ще мене часто запитують, що змінилося у моєму житті зі зміною брюк на сукні. Відповідь дуже проста: три роки тому у мене була фіброміома матки, а сьогодні її немає, і я не приймала жодних ліків. А ще у сукнях я почуваюся щасливою і для мене це найголовніше.

Про свій арсенал краси

Це парфуми Gucci Rush. Користуся лише цим ароматом останні десять років. А також олівець для брів від Clinique.

Почуватися щасливою - це найголовніше у житті! Коли ти дихаєш легко, тому що на тебе не тиснуть жодні тягарі чи упередження, ти вільна, бо твердо знаєш, чого хочеш, цінуєш маленькі щоденні миті й приймаєш себе такою, як є - прекрасною! Будьте вільними і прекрасними, і читайте мудрі книжки!

Слава Світова
Автор:
Слава Світова
comments powered by HyperComments