Ласкаво просимо, трон наразі вільний
04
вересня 2017 О 10:27
1911
#Girls.Books.Fashion: Анастасія Горлова, Чемпіонка Європи

Анастасія Горлова немовби зійшла з Олімпу, вона не тільки чудова, активна і надзвичайно позитивна й спортивна панянка, вона ще й Чемпіонка Європи, переможниця та призерка кубків світу, багаторазова чемпіонка України з веслування на байдарках. І якщо ви завжди мріяли побачити пресловуту дівчину з веслом, ось вона - у всій своїй красі та майстерності! Цьогоріч на Чемпіонаті Європи-2017 студентка Львівського державного університету фізичної культури Настя Горлова здобула "золото" разом із Марією Кічасовою у фінальному 200-метровому заїзді серед байдарок-двійок, обійшовши веслувальниць з Португалії та Польщі! У спеціальній рубриці #Girls.Books.Fashion ми щотижня дізнаємося у відомих та успішних дівчат про їхні улюблені книжки, аромати та модні речі. Сьогодні Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" розпитав у Насті про книжку, яку вона сміливо візьме з собою у мандрівку, про вміст її дівочої сумочки та про те, у чому вона збирається підкорювати світ!

Про книжки, які читає

Останні роки я навчаюсь у Львівському Державному Університеті фізичної культури на факультеті Фізичного виховання. Оскільки зі спортом пов'язане усе моє життя, читаю книжки з університетської бібліотеки. Дуже багато знаходжу для себе: для покращення спортивних результатів та для власного розвитку у книжках з фізіології людини, анатомії, психології. Спортсмен, насправді, це різносторонньо розвинута людина, бо не маючи знань про своє тіло та "голову" неможливо досягти результату! Харчування, відновлення, навантаження, психологічна підготовка. Усе потрібно робити з розумом, інакше можна завершити спортивну кар’єру ще до її розквіту. Так часто закінчують діти, з яких тренери намагаються "висмоктати усі соки" коли вони ще тільки формуються. Тому я читаю наукову літературу, це допомагає мені і сессію добре здавати, і покращувати спортивні результати!
В майбутньому планую стати тренером, ці знання також допоможуть мені виростити професійних спортсменів.

Про книжку, яку варто взяти з собою у мандрівку

А ось у мандрівку я би взяла щось відволікаюче, зовсім протилежне від буденного. Наприклад, була така ситуація, переглянула у кінотеатрі фільм "Дім дивних дітей". Мені так сподобався фільм, що я вирішила прочитати книгу. Не розчарувалась!

Про цікавинки своєї дівочої сумочки

Думаю, з цікавого - це спортивний одяг! Коли я не на спортивних зборах, де усе поряд, я всеодно не забуваю про щоденні тренування, тож постійно у сумочці змінний одяг, вода та косметика.

Про підбори, правильні туфлі й підкорення світу

Звісно, я, як і більшість жінок, ношу підбори, але це буває дуже рідко, по святах. У нас такий графік, що немає можливості так вдягатись, але на свята та заходи - чому б ні? ТАК! А світ я буду підкорювати боса і у байдарці!

Хочеться сказати словами Опри Вінфрі: "You are enough" (Тебе достатньо!). Займайся улюбленою справою, знайди своє покликання, слухай своє серце і насолоджуйся життям! Тоді світ прийме тебе такою, якою ти є, оцінить і нагородить золотом, про яке ти навіть ніколи й не мріяла! І байдуже, чи ти будеш при цьому боса, чи у короні, а чи простоволоса, чи з мольбертом у руці, чи з фотоапаратом. Знайди себе, полюби, працюй невтомно над втіленням своїх власних мрій та задумів, і все неодмінно вдасться!

Слава Світова
Автор:
Слава Світова
comments powered by HyperComments