Ласкаво просимо, трон наразі вільний
23
жовтня 2017 О 22:18
470
Girls. Weekend: дівчата, теревені, танці!

Суєта-суєт, чесне слово! Робота, проекти, месседжі. Пішохідні переходи, світлофори, автомобільні затори. Скільки можна відкладати посиденьки із подругами?! Закупила винограду, сиру, інжиру! Бульбашкового шампанського, вина, лікеру! Протрубила у гучномовець усім своїм подружкам, аби прихопили піжами і неймовірні історії, й хутчіш поспішали до тебе у гості. На нічліг, барліг і теревені аж до ранку! Ну і аби дівоча зустріч не перетворилася на суцільне сидіння за столом, пропонуємо організувати танцювальний марафон. Ну бо коли ви останній раз танцювали просто так, бо тіло і душа того просить? Отож і воно! Уперед! Вмикаємо першу композицію!

Можна, звісно, вмоститися на канапі у ряд. Але  довго сидіти не доведеться, бо… Ну не можливо сидіти, коли Джастін співає тобі Dance! Dance! Dance! Тому віддайтеся йому! Танкові, себто. Танцюйте ж! Ну ж бо! Не соромтеся! Танцюйте так, наче вас ніхто не бачить. То нашо так танцювати, кажете?! Ну добре, добре! Танцюйте так, наче ви на сцені, у світлі софітів! Ооооо!!!! Як ви можете!! Оооо, як ви танцюєте!!!

Justin Timberlake - Cant Stop the Feeling

Колективна дівоча енергія, як відомо, має колосальну силу! Тож можете узятися за руки, бадьоро промарширувати коридорами оселі, з кухні й до вітальні, несучи гордо мисочки зі снеками і розставляючи їх урочисто на столі. А за тим – під особливо вражаючі акорди – у позах Переможниць можна вилізти на табурета, розкинути руки ковшиком над головою і прийняти космічну енергетику і благодать з небес, рикнувши від задоволення!

Katie Perry – Roar

Ну ж таки краще, коли підстрибуєш, танцюєш, ходиш вихиляса, аніж коли сидиш сиднем, сохнеш, чахнеш і нарікаєш на Долю! Треба бути вдячному, за все. За руки. За ноги. В тебе є руки, є ноги! Що? Тлусті ноги?! Танцюй ними! Насолоджуйся життям і будь щаслива! Бо танцювати таки прекрасно! Як, власне, і жити! І мати таких чудових подруг!

Meghan Trainor - Feel better when Im dancing

Під динамічні акорди цієї легендарної композиції можна впасти у затяжний танцювальний стрикач територіями помешкання. Можна вхопити макогона замість мікрофона! Можна одягнути окуляри від сонця! Можна попрактикувати місячну ходу, тільки на свій кшталт! Можна наспівувати, трясучи головою, розвіваючи волоссям! Можна проїхатися коліньми по паркету, закусити губу в пристрасному пориві па! Можна … Стільки всього можна випустити із себе, Господи, то ж Майкл Джексон!

Michael JacksonBillie Jean

Якщо вам здавалося, що ви щойно інтенсивно танцювали, знайте: то ви тільки розігрівалися! А ну ж, трішки ретро! Трішки гламуру! Трішки лоску! Плечиком повели, ніжкою чебернули, на шпагат сіли! Ні?! Ну добре, не треба шпагату, в понеділок ще роботу ніхто не відміняв, а шкутильгати негоже. Кокетуйте з власним дзеркальним відображенням, даруйте уявній публіці повітряні поцілунки, підморгуйте, артикулюйте! Ось так чудово! Продовжуйте в цьому стилі.

Christina Aguillera – Candyman

Хей, хо! Хей, хо! А хто це так витанцьовує? Плеск-плеск в долоньки, ніжками туп-туп. Саме під ці неймовірно пречудові пісенні мотиви Робі можна дефілювати, що є сили вихиляючи стегнами, і уявляти, як чоловіки падають поза вами, падають, падають! Вправо, вліво, ахають, охають, ахають, вражені вашою неземною красою! Hey, ho, here she goes!

Robbie Williams - Candy

Зробили невеличку паузу? Віддихалися? Згадаймо зелену юність, дискотеки і ай-йяй-йяй! Coco Jumbo! В ритмі падаючих кокосів можна стрибати довкруж стола, уявляючи себе пристрасними аборигенками райського острову! Потім з криками «coco jumbo!» можна пострибати до найближчого супермаркету – за бананами та ананасами, фейхоа, фініками, маракуйями. Щоб уже як рай, то і фруктовий також!

Mr. PresidenCoco Jumbo

Почули перші ноти? Вгадали мелодію? Нашвидкуруч крутимо з рушника чалму на голові, підводимо вуста яскравими помадками – можна тими, що із тортового топпінгу, і диким чвалом кидаємося у танок! Хто краще? Хто спокусливіше? Головне – не провалити стелю сусідам! Танцюйте разом з нами! Танцюйте краще за нас! Ееееее, МАКАРЕНА!

Los del Rio – Macarena

Натанцювалися? Відвели душу? Завершити вечір можна динамічним боєм подушками! А потім – упасти, знесиленим, додолу і заснути щасливим сном, посеред пір’я, усмішок і нот. Завтра ви усі разом пригадаєте найсмішніші моменти вечора, переглянете усі селфі на телефоні, вип’єте запашної кави і неодмінно пообіцяєте одна одній бачитися частіше! Найкращі подружки цього варті! 

Слава Світова
Автор:
Слава Світова
comments powered by HyperComments