Ласкаво просимо, трон наразі вільний
11
лютого 2019 О 11:28
278
Фундамент нашого благополуччя

Життя розвивається, видозмінюється, виходить на нові рівні та швидкості. І ми, дивлячись на нього, біжимо, поспішаємо, намагаємось не відставати. Прагнемо розвиватись, вдосконалювати себе, створювати себе успішну. В цьому поспіху чогось досягти ми намагаємось швидше пробудувати себе вище і вище, забуваючи про фундамент, який тримає наш ріст і висоту. Але поки не вибудувати, не закріпити фундамент, основу, нас весь час буде відкидати назад. Слабка основа - це дірки, через які постійно відбувається витік енергії, і ми буксуємо, витрачаємо час на відновлення.

Укріплення надійного фундаменту нашого благополуччя починається з низу, з фізики, і це насамперед ритм нашого життя. Налаштований ритм, режим вивільнює море енергії для тіла. Незбалансованість часу, відсутність режиму постійно витягує енергію. В основу для якісної стійкої енергії також входить сон, вода та їжа. Це вcе ще не є паливом для нашого організму, скоріше це бензобак для палива. Ритм нашого життя та те, чим ми себе наповнюємо, забезпечує цілісніть і чистоту нашого бензобаку. Не допоможе заправляти себе дорогим якісним паливом, коли бензобак постійно протікає. Доведеться дуже часто робити зупинки, а інколи повертатись назад і дозаправлятись.

На цілісність нашого "бензобаку" впливає й кількість та якість води, яку ми п'ємо. Лишень спробуйте вийти на два-три літри води на день, та одразу відчуєте наскільки змінилось, стало легшим ваше самовідчуття. Також це і склад їжі. Аби тіло швидко відновлювалось, допомагало вам, а не гальмувало, співвідношення вареної (обробленої) та сирої їжі повинно бути приблизно 50 на 50. Тіло стане легшим, чистішим, соковитішим, буде проводити більше чистої енергії. Буде підвищувати вібрації, які формують зовсім іншу якість оточення, подій й загалом життя.

Важливий момент для успішної побудови цього фундаменту - вводити в життя нові звички необхідно поступово та почергово. При спробі освоїти одразу декілька звичок ви зазнаєте фіаско. Наш розум може зосередитись свідомо лише на одній справі, інші він робить на автоматі. Коли нова звичка вбудується в життя до автоматизму, можна підключати наступну. Почніть, наприклад, з вживання більшої кількості чистої води.

Те, що дається швидко - так само швидко і минає, і з часом може приносити негативні наслідки. Легше швидко випити горнятко кави, швидко відчути коротке задоволення і взяти при цьому в борг енергію у свого організму, витягнути свої ж сили з близького майбутнього в кредит. Те, що потребує зусиль, терпіння, часу (наприклад виховання у себе нових звичок) окуповується з часом, і приносить солодкі та стійкі плоди.

Будьте здорові та успішні!

Анна Тюпанська
Автор:
Анна Тюпанська
comments powered by HyperComments