Ласкаво просимо, трон наразі вільний
12
листопада 2018 О 16:27
275
Джуд Лоу. 9 найкращих цитат

У його акторському заліку вже більше п'ятдесяти ролей, серед яких і марнотратник Дікі Грінліф, і безстрашний Доктор Ватсон, і навіть сам Папа Римський! Його називають секс-символом, хоча він себе таким не вважає. Більше того, він страшенно домашній та сімейний чоловік, котрий за першої ж нагоди їде додому, аби вкласти спати своїх дітей. Джуд Лоу - британський актор театру та кіно, витончений красунчик з аристократичними рисами обличчя, з відмінним почуттям англійського гумору, високими професійними планками й простими життєвими цінностями. Тож на Першому українодівочому сайті гарного настрою "Каралєвна" 9 найкращих цитат Джуда Лоу для вас!

- Зазвичай я кажу, що моє хоббі – бути таксистом. Коли в тебе трійко дітлахів, ти весь час кудись когось везеш.

- Я завжди вважав, що роль Принца в «Попелюшці», найбільш нудна.

- Я зараз на тому життєвому етапі, коли трохи панікую, дивлячись на себе в дзеркало: «О, невже я й справді скоро зовсім облисію?»

- Я не хочу робити того, до чого не відчуваю пристрасті.

- Якби я міг втратити голову від чоловіка, то лише від Роберта Дауні молодшого /сміється/. Навмисне це кажу, бо уявляю собі обурення Дауні, якщо він почує, або прочиитає мої слова.

- Почуваюсь більш вільним з року в рік. Що старшим я стаю, то менше відчуваю тиск.

- Я – неймовірно нудна людина. У мене було щасливе дитинство, я ніколи не голодував, але й не купався в розкоші. Звичайнісінький середній клас.

- Щоби зрозуміти людину, треба подивитися на неї в русі. Танець – найбільш яскравий прояв індивідуальності.

- Час лікує. Як би важко тобі зараз не було, але час лікує. Лікує все без винятку.

 

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments