Ласкаво просимо, трон наразі вільний
10
жовтня 2017 О 11:18
381
Діловий жіночий одяг від Suistudio: #notdressingmen

Рекламні кампанії за участю красивих оголених жіночих тіл у якості антуражу стали досить звичними. І доки ми сперечаємося за рівність прав, голландський бренд чоловічих ділових костюмів Suitsupply запускає дочірній бренд під назвою Suistudio – винятково жіночі ділові костюми і крапка. Новий дочірній бренд уже заявив про себе сміливо і зухвало, транслюючи чіткий месседж: ми не одягаємо чоловіків, позначений впізнаваним уже в соціальних мережах хештегом #notdressingmen.

Перший магазин планують відкрити в Нью-Йорку в кінці жовтня, також незабаром нова колекція ділових жіночих костюмів буде також представлена і на сайті Suistudio, а поки можна розглядати чудові рекламні світлини за участю датської моделі та ікони моди Ріани Тен Хакен (Riana Ten Haken), котра позує у стильних ділових костюмах на фоні оголених чоловічих тіл. Мабуть, позиція бренду більш ніж зрозуміла: абсолютна рівність. Жіночий діловий костюм ставиться на п’єдестал поруч із чоловічим, а сама колекція – самодостатня і переконлива.

Засновник та CEO бренду Suitsupply, Фокке де Йонг (Fokke de Yong) коментує: «Нас уже давно просили створити саме жіночу колекцію. Наш бренд – це висока якість продукту за доступну ціну. Не так просто клацнути пальцями і запустити такого плану проект. Але після кількох років підготовки, я вважаю, що нарешті нам це вдалося. Жіночі костюми ідеально підходять нашим клієнткам і їх хочеться носити з гордістю».  

Suistudio Колекція

Костюми і пальто: 399-699 USD, брюки: 199-299 USD, жакети: 299-699 USD. Сорочки, спідниці, сукні, домашній одяг та одяг для сну, трикотажні вироби також представлені у колекції.

Крістіна Баррічеллі, Віце-Президент бренду Suistudio в США коментує гендерний месседж, який транслює рекламна компанія торгової марки одягу: «Жінка, котра носить речі від бренду Suistudio, щойно переїхала у новий район, у неї є своя цікава історія, про яку вона хоче розповісти. Власне, все, що вона робить, це розповідає свою історію. Вона сильна, впевнена у собі, вона також пишається собою. А ще в її квартирі є оголений чоловік».

Website: www.suistudio.com Instagram: @SUISTUDIO

За матеріалами: http://www.prnewswire.com

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments