Ласкаво просимо, трон наразі вільний
31
липня 2018 О 14:08
226
Dancers&Dogs

Сімейна пара фотографів, Келлі Пратт-Крейдич та Ян Крейдич, тривалий час співпрацювали з балетом Сент-Луїса. Це були переважно маркетингові зйомки, а також зйомки самого процесу танцю. Згодом Келлі та Ян почали працювати і з іншими танцівниками Америки, а тоді, одного разу, у Келлі з'явилася ідея! На перший погляд цілком божевільна! Зняти разом танцівників балету і собак. Так народився спеціальний фотопроект "Dancers&Dogs"! Що з того всього вийшло читайте на Першому українодівочому сайті гарного настрою "Каралєвна"!

"У мене в голові виникла картинка - простий, чистий фон, прості костюми, світло" - каже Келлі. "Ми подумали, що було б чудово показати більш світлий і легкий бік життя танцювального світу, адже танцюристи балету часто постають аж надто серйозними та неприступними. Цей проект показує їх людську, а подекуди й "дуркувату" натуру".

"Кожна сесія з танцівником та собакою триває близько півтори години. Перші 20-30хв. виділяються танцюристам на розгрів й на те, щоб розтягнутися, а собаки в той час мають звикнути до їхньої присутності й заспокоїтися. Також це нагода танцюристу й собаці познайомитися, якщо вони зустрілися вперше. Тоді ми фотографуємо на знімальному майданчику десь протягом години. Зазвичай прагнемо отримати 3-4 найкращих фінальних знімки кожного дуету".

Келлі та Ян відкриті до нових ідей і, можливо, одного дня у їхньому проекті з'являться й інші тварини, приміром коти, а можливо й інші танцівники, не лише балетні. Вони дуже відповідально ставляться до роботи з тваринами, стараються аби ті почували себе комфортно під час зйомки, а тому завжди раді, коли хтось пропонує їм зняти у проекті свого друга.

З ідеї народився неймовірно красивий, світлий та елегантний проект - це свідчення того, що завжди варто пробувати щось нове, розвиватися і йти вперед!
 

Більше світлин та інформації про проект можна знайти тут: www.dancersanddogs.com

Процес зйомок можна переглянути в короткому відео нижче.

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments