Ласкаво просимо, трон наразі вільний
25
листопада 2018 О 21:25
52
Чого б такого почитати? «Секрет» Кетрін Г'юз

Вечори стали довгими, інколи навіть теплими і, пригрівшись біля батареї чи під кудлатим пледом, хочеться почитати щось захоплююче й родинно-секретне. Роман британської письменниці Кетрін Г'юз "Секрет" якраз пасує до такого дозвілля, адже він розповідає втаємниченим голосом неймовірну історію про те, як можуть переплітатися людські життя, ну й про те, що все таємне колись стає явним. Якби цей роман портрапив до рук бразильських кіносценаристів, то вони неодмінно зняли б 100500 серій по 20 хвилин і ми б роками чекали розкриття усіх таємниць, але взявши до рук книжку ви зможете отримати всі відповіді досить швидко. Отже, Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" рекомендує роман "Секрет" для приємного майже зимового читання!

Рецензія на книгу від Видавничої групи "КМ Букс" починається словами: "Мері має секрет. Сорок років тому вона наважилася на вчинок, що назавжди змінив її життя - і невідворотно вплинув на життя дуже дорогої для неї людини". Власне у цьому романі йдеться не лише про секрет Мері, секретів тут було декілька і кожен з учасників, тих чи інших подій, беріг їх, як міг. Правильні чи хибні рішення було прийнято - розсудить час і саме він розставить усе на свої місця.
Події двох періодів тісно переплелися, що вкотре доводить нам просту істину: усе, що ти робиш сьогодні, може мати серйозні наслідки в майбутньому. Одна з головних героїнь роману, Бет, вимушена шукати свого біологічного батька, адже її маленькому синові загрожує смерть. Один маленький папірець - газетна вирізка - витяг назовні цілу низку подій та випадковостей, у яких брало участь чимало людей. Для когось ці події були трагічними, для когось - фатальними, а ще для когось - неймовірно щасливими, справжніми подарунками долі. 
Книга читається напрочуд легко, попри те, що важкої психологічної напруги нема, майстерно виплетена інтрига міцно тримає і змушує гортати сторінки все швидше й швидше, аби дізнатися у чому ж полягає той СЕКРЕТ! Тож, якщо вам хочеться відпочити, відполіктися від буденності й сірості завіконня - проведіть кілька вечорів з цим красивим білим томиком в руках.

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments